Astra F Kullanıcıları Buraya

34BCT70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sabah çıkıyorum erenköyden normalde benim okul bildiğin acıbademde 6,2km e-5 den gidersem yol tenhaysa 45 dk yoğunsa 1 saati buluyor. Tabi birde gerginliği var artık millet öyle bir olmuş yol birleşimlerinde filan kimse kimseye yol vermiyor. E elimiz mahkum bizde öyle gidiyoruz. Haliyle sert kullanmak gerekiyor arabayı bulduğun her deliğe sokman gerekiyor yoksa gidemiyorsun :D Ben de sahrayıceditten merdivenköye oradan göztepe oto sanayinin içinden fikirtepe sonra da direk dan diye doğuş üniversitesinin önüne çıkıyorum. Tabi soğuk motorla bunları yapınca 12-13 litre yakıyoruz :D

Valla hiç sorma ya.Acayip karışık heleki haftasonları :D Allah kolaylık versin :)

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İstanbul trafiğinde çok yakması normal sürekli sıkışıklık dur kalk ani fren.

tunerrus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ya arabayı bir türlü götüremedim lpg taktırmaya, bugün götürecektim saat 1 di götüreceğim yer 6 da kapanıyormuş dedim bunlar aceleye getirir çabuk bitsin de gidelim diye sıkıntı olur dedim. Bu sefer de bu bahaneyle götürmedim. Sanırım kıyamıyorum arabaya :D

Al Paciona

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
20liraya 140 km en son veri:)basmıcan tabi:D
Biraz sallamışın sanırım :D ufak atda civcivlerde yesinler? 20 tl ye nası 140 km gidiyosun? l20 tl ye kaç litre lpg alıyosun? Şuan Ankarada ortalama 2,04 tl/lt LPG fiyatı. 20/2,04=9,80 litre yapar. 9800/140= 7 lt/100 km yakıyor demektir. Bu arabalar benzini bile böyle yakmıyor.
O yüzden biraz yavaş at gerçek sananlar olabilir :)

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Biraz sallamışın sanırım :D ufak atda civcivlerde yesinler? 20 tl ye nası 140 km gidiyosun? l20 tl ye kaç litre lpg alıyosun? Şuan Ankarada ortalama 2,04 tl/lt LPG fiyatı. 20/2,04=9,80 litre yapar. 9800/140= 7 lt/100 km yakıyor demektir. Bu arabalar benzini bile böyle yakmıyor.
O yüzden biraz yavaş at gerçek sananlar olabilir :)
araba anahtarına denemesine varmısın?kelimelerinide dikkatli seç bence sana az yakyıo deyince neyi kanıtlıcam ben burda