Astra F Kullanıcıları Buraya

ROUSHER

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.sahibinden.com
merahabalar ; bende corsa gsi var 94 model ... onu satıp diyorum bi ecotec gsi alabilsem diye hayal ediyorum acaba iyi mi yapmış olurum ... astra gsi çok hoşuma gidiyor almak istediğim araç bu diye gerçekten hayalini kuruyorum :) ... kronik sorunları veya çok dert çıkartacak bi araba mı almış olurum ... çok yakıtı vardır ama ne kadar yakar diye merak ettiğim konular arasında ... topiği gördüm en azından yardımınız dokunur diye tahmin ettim ... corsa'm satılık durumda gözden çıkarttı anlicanız !!

sevgiler ve saygılarımla ...

raptor_98

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeşim hastalık bu ,hiçbişey olmasa bile basmak lazım..eicbach yay aldım spor amörtisör aldım,en azından kötünün iyisi yaptk ;) hastalık olmasada keşke orj yay amörtisör takılabılsem :))
saol berkay günceli :)

raptor_98

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
walla bende corsa gsi diye çıktım yola,tanıdık bildik araba diye arktan aldım bunu..ecotech oluşu ılk basta dusundurdu ama iyiki almışım..herturlu yetio bana,ha corsa ha astra yakıt pek farketmıo,tawsıye ederım..temiz olsun 5 kurus fazla olsun buna dıkkat et sadece ;)

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
BANADA Bİ UCUZ KAMERA BULUN YA ÖNE TAKACAM:rd

Volkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.raksotek.com
Selam Astra F Club :)

Arkadaşlar bir sorum var:

Astra F'in bilgi ekranında ki 2 tuşa aynı anda birkaç saniye basınca dijital hız göstergesi çıkıyor. Birkaç saniye sonra da normal görünümüne geri dönüyor. Dijital km'de sabitlemek mümkün mü?

önder61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selam Astra F Club :)

Arkadaşlar bir sorum var:

Astra F'in bilgi ekranında ki 2 tuşa aynı anda birkaç saniye basınca dijital hız göstergesi çıkıyor. Birkaç saniye sonra da normal görünümüne geri dönüyor. Dijital km'de sabitlemek mümkün mü?

Değil 53 km ye kadar (yanlış hatırlamıyosam ) yazar sonra kalır normale döner

önder61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bugünde akü bitti ders arası vardı 2 saat müzik dinliyordum araba da önce teyp takılmaya başladı sonra camı açarken kapanıp açılmaya başladı bi huylandım çalıştırim dedim tık yok sonra vurdurarak çalıştırdm evin önüne park ettim kapatıp çalıştırdm sorun yok ama sanırım ömrünün sonuna geldi akü