Astra F Kullanıcıları Buraya

halilakel

Kayıtlı Kullanıcı
33-Mersin
Siteyi ziyaret et
araba teklio bobinlerim mortu çekmis gitti400-500 kaat

bobinin fiyatı 80 tl ; 400-500 lük birşey yoktur; lpg li araçlarda ateşleme sistemi çabuk arıza verir; buji ve buji kablolarını da kontrol ettir...

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
benım bujı kablosu degıstıydı zatenn.... yarın yenı bı projeye ımza atıcam bu arada:D aksama belkı foto koyarım becerebılırsek:D

önder61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ilk kasa meganların karlıkları lagunanınkilere baya benziyor delikleri yok
83919792sj7.jpg

zor bulunan laguna karlık yerine düşünülebilir :)
Renault_Laguna_front_20071129.jpg

akduman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben kendim çektim...Gayette güzel oldu...Kapılar daha tok oldu ve toz olayı kalktı...

redlion74

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Günaydın arkadaşlar.Mutlu arkadaşım ön kapı lastiklerine serum lastiğini nasıl geçirdiğini biraz daha detaylı anlatırsan sevinirim.bizim gibi uygulayacak arkadaşlara yardımcı olursun tşk.

akduman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bir adet kılavuz tele,biraz sıvı sabuna,tabi birde serum lastiğine ihtiyaç var.. :) Yalnız ben şimdiden söyleyeyim karoserin üzerindeki uzun kapı fitiline değil,kapının üzerindeki fitillere geçirdim...İşimi görüyorlar..Kapının üzerindeki fitillerde zaten kanallar var..Kılavuz teli bir ucundan sokup diğer ucundan cıkarıyorsunuz..Telin çıkardığınız ucuna serum lastiğini bağlıyorsunuz..Bağladığınız kısmın kanala ilk temas edeceği yeri sabunluyorsunuz.. (tabi isterseniz tüm lastiği sabunlayın size kalmış) Sabunladığınız için işlemi daha rahat yapabilirsiniz..Daha sonra teli yavaşça çekiyorsunuz..Serum lastiği olmasını istediğiniz yerde artık...Uçlarını düğümlerseniz daha iyi olur..Çünkü gerilmiş lastik kanalın içine doğru kaçabiliyor...İşlem bu kadar,benim 30 dakikamı aldı..Ben ekstra olarak ön kaputun altındaki 2 lastiği ve bağaj kapağının lastiğinide komple serum lastiği ile takviye ettim....Yalnız bağaj lastiğini yaparken serum lastiğini 2 kat olarak uygulayın çünkü anca dolduruyor içini..Kolay gelsin şimdiden..