astra f 1.4 surekli silkelemee

mythturk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar aracım 92 model astra f 1.4.gl ..
aracta surekli silkeleme oluyor elektrk keser gibi bujiler ateşleme bobini değişti ama sorun halen duzelmedi hangi ustaya gitsek sorunu bulamadı.. :(
acill yardımm lutfenn artık arabadan soğudumm

murat123456789

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
lpg'limi benzinli mi ???
benzinde kullanıyor isen benzin katkıları var onadan dök depoya . aynı durum benimde başıma geliyordu benzin katkılardan döktüm düzeldi ...

mythturk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ewet arkadaslar aracım lpg li benzinde kullanırken o kadar olmuyor ara sıra yapıyor :( artı olarak rölantide yuksek çalışıyor veya çok düşük çalılşıyor kısaca kafasına gore değişiyor rölanti durumu.bazen 2000 devire kadar çıkıyor :/

elpadre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
rolentı yuksek dıyor rolentı ayarlıcı olabılırmıı ama o da bu kadar sallamaz ama

murat123456789

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeş hava ile gazı ayarlayan mekanizma bozulmuş olması yüksek ihtimal aynı sorun benimde başıma gelmişti. bi ustaya göster ama gaz ayarı yapanlara değil benim agzım yandıgı çin biliyorum 10 tane ustaya götürdüm hiç biri yapamadı ama 10- 15 aldılar hepside ayar yaptık diye . usta bulup göstermeni tavsiye ederim

mythturk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeş hava ile gazı ayarlayan mekanizma bozulmuş olması yüksek ihtimal aynı sorun benimde başıma gelmişti. bi ustaya göster ama gaz ayarı yapanlara değil benim agzım yandıgı çin biliyorum 10 tane ustaya götürdüm hiç biri yapamadı ama 10- 15 aldılar hepside ayar yaptık diye . usta bulup göstermeni tavsiye ederim
malsasef kaç tane ustaya götürdüysem hiç biride bulamadı sorunuu artık usta kalmamış yada bize denk gelmiyoo..
dediğind e olabilir.distbirotorun içindeki mekanizma dediğin galiba? 2 usta demişti ama henuz yaptıramadım o dediğini..
bugun dikkatimi çeken olay benzinle kullandımm en ufak bi sorun olmadı daha once kullandıklarımda oolmuştu. acaba karbüratörde mi bişey var :/

setapxxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracınız karbiratörlü..rolenti ayarlayıcı yok aracta..sorun buji kabloları distiribütör kapağı yada tevzi makarası olabilir..büyük ihtimal buji kablosu ve disiribitör kapağı..kapağı söküp bakın icinde catlak varmı diye bakın daha dün başımıza geldi

mythturk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracınız karbiratörlü..rolenti ayarlayıcı yok aracta..sorun buji kabloları distiribütör kapağı yada tevzi makarası olabilir..büyük ihtimal buji kablosu ve disiribitör kapağı..kapağı söküp bakın icinde catlak varmı diye bakın daha dün başımıza geldi
bujiler değişeli 2 hafta oldu sorun az da olsa düzelmişti tekrardan basladı silkeleme..
distiributçr kapağı veya tevzi makarası mantıklı geliyor ;)
çok soru soruyorum ama daha ilk arabam neyin ne olduğunu tam olarak bilmiyorum acemiyim :( bilgisayara bağlatma gibi olaylar var bnm arac bilgisayara bağlanabilirmi:confused: bağlanırsa hata orda çıkarmı?
bilgilendirdiğiniz için çok teşekkur ederim arkdaslar :) inşlah sorunum en kısa zamanda duzelir :(