astra f 1.4 surekli silkelemee

murat123456789

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bujiler değişeli 2 hafta oldu sorun az da olsa düzelmişti tekrardan basladı silkeleme..
distiributçr kapağı veya tevzi makarası mantıklı geliyor ;)
çok soru soruyorum ama daha ilk arabam neyin ne olduğunu tam olarak bilmiyorum acemiyim :( bilgisayara bağlatma gibi olaylar var bnm arac bilgisayara bağlanabilirmi:confused: bağlanırsa hata orda çıkarmı?
bilgilendirdiğiniz için çok teşekkur ederim arkdaslar :) inşlah sorunum en kısa zamanda duzelir :(
:D bende yazın aldım bende yeni araç sahibiyim ve astra f yani aynı :)
araç arızası hakkında pek bilğim yok ancak başımdan geçtiği durumlarda az çok bilği sahibi oluyoruz. bobinden yapma durumuda olabilir, ama gazdan dolayıda olabilrir. yani aldıgınız lpg'den kaynaklanıyor olabilr. bide 3bin devirden sonra yıgma yapıyormu araç????

mythturk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun :) yığılma şu şekil oluyor silkeleme yapınca gaz da yemyor yeri geldiğinde 3 le çıkacam yeri 1 le çıkıyorum :( ama gazı iyince araba şaha kalkıp gidiyor acayıp bi durum yaha ne ustalar nede ben çözmüş değilim olayı.. benzinde kullandım aracı sorun yok tu bas basabildiğin kadar ne varsa sorun lpg de var :( bi ara gaz bitmişti yolda kalmıştım bu olaydan sonra oldu bu silkeleme olayıda :(