astra enjoy sp ile cosmo arasindaki tam fark

aslan01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slmlar arkadaslar umarim herkez iyidir
ya bu astra enjoy sp ve cosmo arasindaki tam fark nedir vs ids plus paket tam olarak ne ise yarior....
ve astra 1.3 90 beygir dizel icin luzumlumudur degilmirdir..
bilen arkadaslar varsa yardimci olursa sevinirim...

ELEGANCE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ids plus = esp plus (3 tekere kayma anında müdahele edebilir) + sürekli süspansiyon kontrolü + elektrohidrolik paramtere kontrollü direksiyon var ids plus paketinde güzel bir şey ama bence çok fazla para vermeye gerek yok onun için diye düşünüyorum.

aslan01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cosmosu olan bir arkadas resim varsa koyarsa seviniryim ya araba surekli cekis halinde oldugu icin kaymior yokusta asagi dogru onu biliorum birde iste yagmur sensoru park sensoru vs standart yol bilg bir ust baska ne var ki ic gorunuste bir fark yok sanirim
birde o spor sanjziman vs filan .13 dizel motr icin deger mi ..

ysn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İç görünüşte bir fark olduğunu sanmıyorum ...

ELEGANCE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iç görünümde fark var ; koltukların bazı kısımları (yan destekler hariç) deri oluyordu eski cosmolarda artık öylemi bilmiyorum... Ama deri olmasa da kumaş kalite farkı var. elektronik iklim kontrollü klima ve buna bağlı olarak en büyük fark grafik ekran var (çözünürlüğü daha yüksek).İç Dekor çıtaları farklı oluyor, koltuk rengini seçimine göre ahşap veya farklı metalik tonlarda oluyor dekor çıtaları. Kolçak var birde... 6 yönlü ayarlanabilir sürücü koltuğu , perde hava yastıkları var cosmoda... Bunlar hep enjoy + sp'den farklı olan donanımlar. işte yağmur sensör, far sensör, otomatik kararan iç dikiz aynası vs...