ASTRA ENJOY PLUS VE SPORTLAR İÇİN EN İYİ H7 HALOJEN AMPÜL ÖNERİSİ

MuratS2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: ASTRA ENJOY PLUS VE SPORTLAR İÇİN EN İYİ H7 HALOJEN AMPÜL ÖNERİSİ

Arkadaşlar Selam.. Bu ultimate i turkiyede göremedim daha gelmemiş yada sitelere düşmemiş olabilir. Peki Led parkları olanlar için malum orjinal sarı farlar çok kötü duruyor. ևoğu zaman sadece parklarla yol alıyorum körü körüne  005hihih

Var mı Beyaz gibi duran ve Arıza Işığı yakmayacak olan tavsiyeleriniz  special_Partyman

cancanada

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.opelsizasla.com

Ultımate sıtelerde var ama az

yunus tanfer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ya arkadaşlar bu konu ile ilglili siteye daha yeni üye olduğum için anca okuyabildim.ve tamda  benim derdim . aracım 2012 1.4 astra sedan her tarafı bana göre yeterli seviyede ama oda ne ya gündüz farları muhteşem beyaz aracımda beyaz ama  oda ne . aracın kendi farları sarı. çok iğrenç bir görüntü.e araca sonradan zenon taktırmak hem çok pahalı hemde muayene derdi var.bu tarih itibari ile beyaz ışık veren aracımda elektrik yangınına sebebiyet vermeyen ,uzun ömürlü. ampül önerilerinizi dikkatle okuyacam ::))) yeni taktıran arkadaşlardan resim ve videolu önerilerini bekliyorum. tşk ederim

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

yunus tanfer link' Alıntı:
ya arkadaşlar bu konu ile ilglili siteye daha yeni üye olduğum için anca okuyabildim.ve tamda  benim derdim . aracım 2012 1.4 astra sedan her tarafı bana göre yeterli seviyede ama oda ne ya gündüz farları muhteşem beyaz aracımda beyaz ama  oda ne . aracın kendi farları sarı. çok iğrenç bir görüntü.e araca sonradan zenon taktırmak hem çok pahalı hemde muayene derdi var.bu tarih itibari ile beyaz ışık veren aracımda elektrik yangınına sebebiyet vermeyen ,uzun ömürlü. ampül önerilerinizi dikkatle okuyacam ::))) yeni taktıran arkadaşlardan resim ve videolu önerilerini bekliyorum. tşk ederim
Yunus Bey ben takalı 2 hafta oldu Philips Diamond Vision h7 Ultimate White Light... ևok memnunum. Hem aydınlatma hem görüntü şahane oldu...

ürünü 70 TL'ye Ankara-şaşmaz'da temin etmiştim

http://www.powerbulbs.com/us/product/diamond-vision-h7-twin-pack

Emrah64

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com

Valla ne yalan söyleyeyim benimde istahim kabardi ama hangisini alicaz karar veremedim  birde onumuzdeki ay aracimin muayenesi var beyaz ampuller sorun yaratirmi acaba muayeneden sonrami taksam

yunus tanfer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Mücahit kardeşim bu arkadaşında sorduğu gibi bir kaç sorum olsun o zaman
1-bu farlar muayeneden geçebilirler mi
2-aldığınız farlar gerçekten beyaz ışık mı veriyor
3-aynı ürünü istanbulda temin edeceğimiz bir yer varmı ve lütfen bi foto yada video paylaşında gözümüz gönlümüz açılsın::))
bırde osram plustan bu konuda çokça methiye düzülmüştü ama anladığım kadarı ile tam beyaz ışıkta vermiyormuş,ve mucahit kardeşim bu ampüllerim ömrü hakkında bir bilginiz varmı senin kullandığın ampüller için söylüyorum.
thnxx thnxx

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

6 7 aydır h7 photon diamond vision kullanıyorum 2 kere uzun gece yolcuılugu da yaptım yagmurlu havalarda da kullandım benım ıcın gece gorus acısından sorun yok ama gozlerınızde sorun varsa ya da gece her yerı gündüz gibi göreyım ıstıyorsanız da bu uygun degıl sızın ıcın ve sarı ısık kadar kuvvetlı bır ısıgı da yok tabiki; muayenede sorun cıkmaz cunku adı ustunde halojen ampul bu xenon degıl.

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Bende 6-7 aydır Osram HyperWhite 5000K kullanıyorum, gözlerim bozuk olduğu için zaten gece birşey göremediğimden bana hava hoş, yine birşey göremiyorum. (:)

Ama aydınlatma rengi orjinal Bixenon farları aratmıyor o konuda çok memnunum. (:)

ulkm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Kısalarda, Philips Crystal Vision 4300 k tavsiye ederim. ևok başarılı aydınlatması  var, hem görsellikten ödün vermiyor hem de güvenlikten...

Ben görsellik istemem sadece önümü gündüz gibi yapsın derseniz, Philips h7 xtreme vision harikadır ama rengi halogen ampül rengidir 3700 k olması lazım

ulkm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ulkm link' Alıntı:
Kısalarda, Philips Crystal Vision 4300 k tavsiye ederim. ևok başarılı aydınlatması  var, hem görsellikten ödün vermiyor hem de güvenlikten...

Ben görsellik istemem sadece önümü gündüz gibi yapsın derseniz, Philips h7 xtreme vision harikadır ama rengi halogen ampül rengidir 3700 k.
Ayrıca Osram night breaker unlimited h7'de  aydınlatması çok başarılıdır. 3700 k