ASTRA ENJOY PLUS VE SPORTLAR İÇİN EN İYİ H7 HALOJEN AMPÜL ÖNERİSİ

bjk2yigit

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ARKADAŞLAR MERHABA,

KISA H7 FARLARDA OSRAM NIGHTBREAKER KULLANIYORDUM VE GAYET MEMNUNDUM. BUGUN PHILIPS MAVI KAPLAMALI DIAMOND EFFECT TAKTIM. GÖRÜNTÜSÜ SÜPER AMA PERFORMANS NIGHTBREAKERDAN SONRA GERÇEKTEN BERBAT.

ŞİMDİ YA ÖNCEKİ NIGHTBRAKERLARIMI TAKACAĞIM YA DA NIGHTBREKERLARIN PLUSI ÇIKMIŞ ONDAN ALACAĞIM. PLUS ÇOK FARK YARATIYOR MU NORMAL NIGHTBREKERLARA GÖRE?

BİR DE;

BEYAZA EN YAKIN, GÖRÜNTÜSÜ ÖNEMSİZ AMA PERFORMANS AÇSINDAN EN İYİ H7 SİZCE HANGİSİDİR?

[move]Mesajlarınızı büyük harfle yazmayınız[/move]

freelook

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: ASTRA ENJOY PLUS VE SPORTLAR İÇİN EN İYİ H7 HALOJEN AMPÜL ÖNERİSİ

Cevaplarınızı bende merak ediyorum.
Keza aracımın gece yol aydınlatmasından bende hiç memnun değilim walll.  (orjinal fabrika çıkışı far&ampul kullanıyorum)

bjk2yigit

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

H7 OSRAM NIGHTBREAKER PLUS ALALIM HOCAM BİZ NETTEKİ ARAŞTIRMAYA GÖRE EN İYİSİ BU!

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Plus modeli ömür olarak daha uzundur. Aydınlatma performansı aynı. Bu sınıf ampullerde en iyisi +%100 ile Philips X-treme vision serisi. Bosh Plus90 da iyidir ama ömrü kısadır. Bu tip performans ampullerinde dikkat etmeniz gereken ilk ve en önemli kural araç çalıştıktan sonra farların yakılması. Farlar yanarken aracı çalıştırmak ampulün ömrünü hızla tüketir.

Mesajlarımızı da küçük harfle yazalım. :)

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

eketen link' Alıntı:
Plus modeli ömür olarak daha uzundur. Aydınlatma performansı aynı. Bu sınıf ampullerde en iyisi +%100 ile Philips X-treme vision serisi. Bosh Plus90 da iyidir ama ömrü kısadır. Bu tip performans ampullerinde dikkat etmeniz gereken ilk ve en önemli kural araç çalıştıktan sonra farların yakılması. Farlar yanarken aracı çalıştırmak ampulün ömrünü hızla tüketir.

Mesajlarımızı da küçük harfle yazalım. :)
Emre farlar auto moddayken gece araci calistirinca hemen yaniyor bunun Xenon ampulune zarari yokmu.

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bulent xenonlar akimi balasttan aldigi icin ilk calismada yuksek voltaja maruz kalmaz bence. Halojenler direkt akimi aku ve sarj dinamosundan aldigindan ilk calisma aninda dengesiz voltaj ampulu kisa surede kesiyor. Testleri var 2-3 ay icinde patlatanlar var. Afl nin gozunu seveyim :)

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

eketen link' Alıntı:
Bulent xenonlar akimi balasttan aldigi icin ilk calismada yuksek voltaja maruz kalmaz bence. Halojenler direkt akimi aku ve sarj dinamosundan aldigindan ilk calisma aninda dengesiz voltaj ampulu kisa surede kesiyor. Testleri var 2-3 ay icinde patlatanlar var. Afl nin gozunu seveyim :)
thnxx
Bilgilendirme icin EMRE

mrt54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
u1312.hizliresim.com

Evet Arkadaşlar H7 OSRAM NIGHTBREAKER PLUS bu ürünü kullananlar memnunmu acaba ortak sıkıntı ömrünün kısa oluşu ???

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Yağmurda performansı nasıl acaba önemli olan benim için o sonra dışarıdan görüş

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Ben Osram H7 Cool Blue 5000k Hyper White kullanıyorum ama bir kez olsun yağmura denk gelemedim yahu. (:)

Özel servisteki ustalarımın dediğine göre xenon tadında bir ışığı var, parlaklığı ve rengi çok güzel. Ama xenon olmadığı için rahatsız etmiyor, mutluyum kendisiyle. :)