Astra Classic III 1.3 cdti & Vw Polo 1.6 tdi

Astra Classic III 1.3 cdti & Vw Polo 1.6 tdi

• Kullanılan toplam oy
    77

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
burada arabaları mı karşılaştırıyoruz performansı mı?önce bunu ayırt etmek gerek...

bence de astra.polonun otomatik vites karakteri ve motoru nedeniyle performansı haricinde avantajı yok.hatta genel olarak bakıldığında poloyu düşünmezdim bile...

Harunde

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yeni yüz yeni tasarım yeni iç mekan daha iyi 2. el piyasası olarak polo almanızı tavsiye ederim...

kaleli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ne var bunda düşünecek? Heybetli olsun, modifiye aksesuarları kolay bulunsun diyorsan Astra, küçük ele avuca sığmaz olsun, her yere girip çıkayım diyorsan Polo. Sonuçta ikisi de alelade arabalar. Senin yaşadığın kafa karışıklığını bir süre önce aynı arabalarla ben de yaşadım. Sonra çok az kullanılmış, sıfır ayarında bir Astra denk geldi onu aldım. Gayet ekonomik vs her neyse.

Ancak tavsiyem şudur: Madem 35 000 TL civarında bir parayı gözden çıkarıyorsun git biraz daha eski model ama üst segment bir araba al. Hem sürüş heyfinin hem de malzeme kalitesinin fakına var. Ayrıca otomobil gibi bir otomobilin olsun. Kendi başına bir karizması olan, kalite kokan bir araç bul.

Ben Astra aldım, iyi güzel araç sorunsuz biniyorum ama nereye baksam Astra görüyorum. Sonra benimki biraz farklı diye düşünüp aksesuar araştırırken buldum kendimi. Ne gerek var? Eski aracım Nissan Primera idi. 99 model olmasına rağmen özlerim kendisini. O kadar söyleyeyim.

devil_berk22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.autoclubturkey.com
astra dedim ancak polo astranın rakibi değil

kbstar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astra ve polo söylediğiniz gibi farklı segment araçlardır fakat türkiyedeki satış politikaları nedeniyle wv araçlar oldukça pahalı satılıyor.opel astra classic 3 o fiyat aralığında alabileceğiniz en konforlu ve lüks sıfır araçtır.7 yıldır satışta olmasına karşılık bence hala güncelliğini korumaktadır beyaz bir astraya kimsenin kolay kolay hayır diyebileceğini sanmıyorum:)

Capt.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astra ve polo söylediğiniz gibi farklı segment araçlardır fakat türkiyedeki satış politikaları nedeniyle wv araçlar oldukça pahalı satılıyor.opel astra classic 3 o fiyat aralığında alabileceğiniz en konforlu ve lüks sıfır araçtır.7 yıldır satışta olmasına karşılık bence hala güncelliğini korumaktadır beyaz bir astraya kimsenin kolay kolay hayır diyebileceğini sanmıyorum:)

bende satış politikaları nedeniyle pahalı sanıyordum ama kazın ayağı öyle değilmiş.