ailemize bir opel daha geliyor Astra classic cdti:)

noyan141

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opel vectra c den sonra 2. araç olarak astra classic cdti manuel konfor paket geliyor kısmetse.. araç 2-3 hafta içinde gelecek.. Vectrayı satıp araç değişikliği olacaktı ancak 2. aracın alınmasının aile açısından daha iyi olacağına kara verdik.. Opel gerçek le 35 bin tl ye anlaştık ancak diğer bayilere yarın soracağım fiyat araştırmasına devam:) ufak araç alınacaktı başta polo 1.2tdi, citroen c3 hdi, seat ibiza 1.2 tdi hepsine baktım, ancak astra ile aynı paradalar ve donanım olarak c3 dışında hiçbiri tatmin etmedi beni.. C3 ten vazgeçmemin sebebide türkiye yollarına uygun bir araç olmayışı.. aldıktan 1 ay sonra tıkırtılar yapmaya başladığını söyleyenler bile var ve çözüm bulunamıyormuş... Sonunda hem daha üst segment hemde aynı paraya astra alalım dedik.. 14 yıldır Opel kullanıcısıyız ve bu devam ediyor:) Bu aracın + ve - yönlerini söyleyebilirmisinz bir de kullananlardan duymak istiyorum:) birde daha uygun fiyata alan varsa nereden ve ne kadara aldıklarını söylerlerse sevinirim..herkese teşekkürler...

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun
güzel bir tercih olmuş artıları yakıtı ve yol tutuşu iyi eksi performanstan beklentine göre düşük gelebilr ama 1.6 vectra ile arasında fark olacağını düşünmüyorum tabii ki kullanıca sen daha iyi anlıyacaksın

noyan141

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
herkese teşekkürler:) vectradan biraz daha hantal bir araç daha önce astra h cdti ve corsa d cdti(90bg) kullanmıştım.. yokuş yukarı kalkışlarda biraz fazla gaz vermek gerekiyor kaldırırken biraz sıkıntı yaratmıştı astra h ama idare edicez:) kronik sorunları neler astra h kasanın bilenler varmı?

DarkMagic

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
herkese teşekkürler:) vectradan biraz daha hantal bir araç daha önce astra h cdti ve corsa d cdti(90bg) kullanmıştım.. yokuş yukarı kalkışlarda biraz fazla gaz vermek gerekiyor kaldırırken biraz sıkıntı yaratmıştı astra h ama idare edicez:) kronik sorunları neler astra h kasanın bilenler varmı?

Valla bizde yok öyle bir sorun:)

patriot1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun . Beyaz siyah ve gri tonları bu araçta favorim tabi ilk sırada beyaz geliyor:)