Astra bir kaç konu hakkında yardım?

omerf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar yarın 1.3 cdti sport donanım aracı alıyorum.

Bir kaç tane konu var kafama takılan cevabını bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.Maddeler halinde yazıyorum merak ettiklerimi;

-Gündüz farlarını beyaz yapabiliyormuyuz?Maliyeti nedir?
-Aracım dizel egzos ucu yok o yüzden bu turbo'lardaki gibi egzos ucu takabiliyormuyuz maliyeti nedir?
-İstanbulda kapılara led uygulamasını kapıları sökmeden yapan bir servis var mı?

Şuan için aklıma takılanlar bunlar yardımcı olan arkadaşlara simdiden teşekkürler.

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra bir kaç konu hakkında yardım?

aracınız hayırlı olsun.. tüm soruların cevabı forumda var..

omerf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hllb link' Alıntı:
aracınız hayırlı olsun.. tüm soruların cevabı forumda var..
Teşekkür ederim.

Egzos ucuyla ilgili birşey bulamadım malesef.

Kapıdaki ledleri opel odak yapıyormuş fakat kapıları sökerek yapıyormuş.Ankaradaki bir bayii ise kapıları sökmeden yapıyormuş.

Kısacası istanbulda hangi bayii kapıları sökmeden yapar bulamadım forumda bununla ilgili bir bilgi.

Bir arkadaş gündüz farlarını beyaza cevirmiş fakat çok fazla detay vermemiş konuyla ilgili onun dışında başka birşey bulamadım.

Sizde gerçekten çok yardımcı oldunuz teşekkürler...Emin olun forum kullanmayı gayet iyi biliyorum.

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

egzoz
http://www.opelsizasla.com/forum/index.php?topic=1843.15
kapı içi led
http://www.opelsizasla.com/forum/index.php?topic=534.15
gündüz farı
http://www.opelsizasla.com/forum/index.php?topic=1216.0

forum kullanmayı biliyorsunuz ama üşeniyorsunuz herhalde ben birer tane örnek verdim forumda bu konular olduğuna dair. diğerlerini de forumda arayarak bulabilirsiniz. sorularınızı ilgili başlık altına yazarsanız daha çok cevap bulursunuz.

onderak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
jb.iphoneturkey.net

Egzos ucunun 500 tl civarinda oldugunu okudugumu hatirliyorum bu forumda bir yerlerde :) farlari degistirmek gereksiz birsey.. Gerci zevk sizin :))) ama alacaginiz araci ben 8 aydir kullaniyorum, her haliyle memnunum aracimdan...  Standart donanim ile beni fazlasiyla tatmin ediyor.

omerf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

egzos'u yaptıran arkadaş galiba servisde yaptırmamış bu işi pek yol gösterici değil malesef.Zaten 1.3..egzos başlığını aramada bulmak epey zor tahmin edersinizki.

Kapı içi led uygulaması ankaradaki servis dediğim gibi kapı sökmüyor opel odak kapıları sökerek yapıyor.Ben istanbulda kapıları sökmeden yapabilen servis varmı diye sormuştum malesef sorumun cevabını bulamadım orda.

Gündüz farı konusunda hiç bir noktaya ulaşılamamış okuduğum kadarıyla.Gündüz farlarını yapan bir arkadaş vardı fakat şuanda forumda değil galiba o görürse yardımcı olur diye düşünüyorum.

Sonuç olarak forum kullanmayı biliyorum her konuya arayarak ulaşmak mümkün olmuyor sayfa sayfa tek tek dolaşıp bulmakda epey zor tahmin edersinizki.

Ara butonunu kullanıp arayalım desem aramaya yazdığım her kelimenin karşılığını bulmak mümkün olmuyor örnek "1.3..egzos" bu başlığı bulmak kolay değil.

Senelerdir farklı forumlara katılmışlığım var iyi kötü hepsinde paylaşımda yaparım her soru sorana "ara" demek yapılan en büyük yanlıştır.

omerf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

onderak link' Alıntı:
Egzos ucunun 500 tl civarinda oldugunu okudugumu hatirliyorum bu forumda bir yerlerde :) farlari degistirmek gereksiz birsey.. Gerci zevk sizin :))) ama alacaginiz araci ben 8 aydir kullaniyorum, her haliyle memnunum aracimdan...  Standart donanim ile beni fazlasiyla tatmin ediyor.

Egzos ucunu bulsak direk monte edebilirmiyiz acaba bi şekilde işlevi olmak zorunda değil bence araca çok yakışıyor.

Ben farları değiştirmeyi düşünmüyorum sadece gündüz farlarının ampülünü değiştirme peşindeyim kısmet tabi.

Cyclone taktırcam maddi durumumu ayarlayınca istanbulda bu işi en iyi yapan servis hangisi acaba?Sonuçta her servisin işçiliği aynı olmuyor arkadaşlar tavsiyelerinizi bekliyorum.