Astra 2001 comfort

sertancay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bu gün opele geçmeye karar verdim bir tane 100 binde bir astra buldum 2001 kazasız ama biraz dışı içi bakımsız araç her 10000 km bakıma sokulmuş (sahibinin söylediği) ama karar veremedim 17500 istiyor (hb model) ne yapayım dersiniz?aracın ilk sahibi satan kişi

şimdi bir ilan daha buldum 99 model cd 40000 km yazmış tüplü yarında ona bakayım diyorum 18500 yazmış...

mustafa57

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bu gün opele geçmeye karar verdim bir tane 100 binde bir astra buldum 2001 kazasız ama biraz dışı içi bakımsız araç her 10000 km bakıma sokulmuş (sahibinin söylediği) ama karar veremedim 17500 istiyor (hb model) ne yapayım dersiniz?aracın ilk sahibi satan kişi

şimdi bir ilan daha buldum 99 model cd 40000 km yazmış tüplü yarında ona bakayım diyorum 18500 yazmış...

bence 2 side pahalı. okadar etmez.

canbabaaa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
15 000 tl 'ye edition2000 modeli vardı onlardan al bence, çünkü o model full.
açılır tavanda var.
onunda 100bin km!de olanını bulursun 16000 tl'yi geçmez.
hayırlısı olsun...

eRaGoN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2000 modelin altına düşme bence.. Nedeni bir 99 model demek var bir2000 model demek var..Comfort yerine bence cd yada edition modelini al bence....

canbabaaa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hee bide Njoy modeli var, twinport motor olduğu için biraz fazla yakıyo ama özel seri.
farlarla stoplar siyah kaplama, kapı kollar kapı çıtaları gövde rengi.
ya edition200 yada njoy.
nasılsa 2.elde hepsinin fiyatı aynı.
kolay gelsin...

S

sozberk

Bilgi Girilmemiş
sertancım comfort gl club bunlarla uğraşma, cd veya elegance al. bazı editionlarda yolbilgisayar yok ona da dikkat et. bunlar arasında en güzeli cd bence. nedeni de döşemesi. çok güzel kadife döşemesi var.

mustafa57

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sertancım comfort gl club bunlarla uğraşma, cd veya elegance al. bazı editionlarda yolbilgisayar yok ona da dikkat et. bunlar arasında en güzeli cd bence. nedeni de döşemesi. çok güzel kadife döşemesi var.

ne alakası var cd ile confort arasında donanım haricinde ne fark var. sonuçda alırken 2 sinin fiyatı farklı. önemli olan aradaki fiyat farkının farklı olan donanımlara değip degmeyeceği. mesela yol bilgisayarına ben hiç ihtiyaç duymuyorum. benim için önemsiz. çelik jant deseniz 15" 350-400 piyasada dolu yani. Cd ye conforttan 1000-1500 tl fazla verecekse bence hiç değmez. donananım haricinde bi fark yok sonuçda 1000 tl ye o donanımları zaten ilave edebilir.

S

sozberk

Bilgi Girilmemiş
sen ihtiyaç duymuyor olabilirsin. başkası ihtiyaç duyabilir. alakasız görmeni anlamlandıramadım. şimdi iki arabayı yanyana koysunlar. biri astra cd diğeri astra gl olsun. ben hiçbir zaman gidip de glyi almam. alırsan senin zevkin ve düşüncen. gl alacağım ondan sonra benim niye yolbilgisayarım yok, niye direksiyon kumandam yok, niye abs yok, niye hava yastığı yok, niye yok oğlu yok diye hoşnutsuzluk duyacağıma öder geçerim parasını.
herkesin zevki ayrı. ayrıca biraz da insanları tanımak lazım. arkadaşımız sattığı corsaya sonradan direksiyonkumandası alıp takmıştı. teybine yaptığı uygulamaları modifiye bölümünde görebilirsin. bu şekilde detaycı ve arabasına tutkuyla bağlı kişiler için her şeyin önemi vardır. zaten el arabasıyla arabaarasındaki fark da burada kaynaklanıyor.

mustafa57

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sen ihtiyaç duymuyor olabilirsin. başkası ihtiyaç duyabilir. alakasız görmeni anlamlandıramadım. şimdi iki arabayı yanyana koysunlar. biri astra cd diğeri astra gl olsun. ben hiçbir zaman gidip de glyi almam. alırsan senin zevkin ve düşüncen. gl alacağım ondan sonra benim niye yolbilgisayarım yok, niye direksiyon kumandam yok, niye abs yok, niye hava yastığı yok, niye yok oğlu yok diye hoşnutsuzluk duyacağıma öder geçerim parasını.
herkesin zevki ayrı. ayrıca biraz da insanları tanımak lazım. arkadaşımız sattığı corsaya sonradan direksiyonkumandası alıp takmıştı. teybine yaptığı uygulamaları modifiye bölümünde görebilirsin. bu şekilde detaycı ve arabasına tutkuyla bağlı kişiler için her şeyin önemi vardır. zaten el arabasıyla arabaarasındaki fark da burada kaynaklanıyor.

yazdıklarımı tam okumamışsın anlaşılan. sonuç da cd ile confort un fiyatı aynıysa tabiki CD yi alırım. ancak aynı model araba arasında 1000-1500 TL fark varsa ben confort u seçerim. Benim takıldığım nokta senin Club veya confortla ugraşma demen ve 2. mesajında bu arabaları el arabasına benzetmen. bunların CD den farkı donanımının düşük olması. yani mekanik yönünden bir farkı yok. onun için ugraştıracak bi sorun yok.