Astra 1.6 Elegance Twinport

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

aaozcann

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba,
Öncelikle aranıza yeni katıldım. Yeni araç alacağım. Görüş ve önerilerde bulunursanız çok sevinirim.

1-) Astra 1.6 Elegance Twinport
2-) Triptronik vites
3-) 92.250 km
4-) Değişen yok
5-) 3-4 parça local boyalı.
6-) 28.000 TL

Araçın özellikleri vs hiçbirşey bilmiyorum. Eşime alacağım. Normal vites kullanamıyor. Triptronikte falan sıkıntı çıkar mı? Araç nasıldır? Kullananların tavsiyesini alabilir miyim? Memnunlar mı? Başka araç, fiyat, önerisinde bulunabilirler mi?

Şimdiden Teşekkürler...

paroda

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Astra H ler de Tiptronik vites var mı bilemiyorum ama bahsettiniz araç eastronik yani otomatikleştirilmiş manuel vites olma ihtimali yüksek... Yani debriyaja sizin yerinize robot basıyor... Sorunsuz kullanan da var sorunlu diyen de..

bence o paraya vectra C 1.9 cdti active select (tiptronic- 6 ileri) alabilirsiniz... Hem daha geniş hem daha konforlu... sadece bu kadar düşük km de bulamazsınız... sizin de kullanacağınızı düşünerek bu yorumda bulundum.

Birde eşinizin araç kullanma konusunda tecrübeli değilse Astra daha mantıklı geliyor. Hatta corsa eastronikler de fena değil, bayan için....

butterfly_effect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba,
Öncelikle aranıza yeni katıldım. Yeni araç alacağım. Görüş ve önerilerde bulunursanız çok sevinirim.

1-) Astra 1.6 Elegance Twinport
2-) Triptronik vites
3-) 92.250 km
4-) Değişen yok
5-) 3-4 parça local boyalı.
6-) 28.000 TL

Araçın özellikleri vs hiçbirşey bilmiyorum. Eşime alacağım. Normal vites kullanamıyor. Triptronikte falan sıkıntı çıkar mı? Araç nasıldır? Kullananların tavsiyesini alabilir miyim? Memnunlar mı? Başka araç, fiyat, önerisinde bulunabilirler mi?

Şimdiden Teşekkürler...

Eğer km doğruysa, ekspertiz yaptırın ve bir sorun çıkmazsa alın. Fiyatların uçtuğu şu dönemde iyi fiyat. Donanım olarak çok dolu, km'si çok yüksek değil.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...