Astra 1.6 115 beygir ilk kullanım detayları

hakan_yucel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o zaman yüksek hızda benim gözlerim kaymış.
200 ü 220 olarak görmüşüm.
birebir yaşadığımı söylüyorum. senaryo yazmıyorum ki burda
doğrudur abi öyle bişey demek istemedim ben genel olarak konuştum.benimde astra g kasam vardı twinport motor 200-210 anca eğimli yollarda görüyodum:)

gokibey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
doğrudur abi öyle bişey demek istemedim ben genel olarak konuştum.benimde astra g kasam vardı twinport motor 200-210 anca eğimli yollarda görüyodum:)

arabayı ordudan aldım. benim ilk arabam ordudan adanaya gelirken niğde otobanda sabaha karşı kimse yoktu. yol yeni yapılmıştı.
artık yorulmuştum. otobanda mola verecek yer bulamayınca biran önce bitsin diye biraz gaza yüklendim baktım gidiyor. tatlı geldi. devam
sonunda bi baktım araba 220 nin dibine indi.
sonra dedim olum ne yapıyorsun daha arabayı aldın 24 saat olmadı huyunu bilmiyorsun suyunu bilmiyorsun neye güvenerek bu kadar basıyorsun dedim. çektim ayağımı gazdan.

Ozgurruh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Vallaha en iyisini yapmışsın. Ne olur ne olmaz kul yapısı güven olmaz.

yalçın

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bilen yokmu arkadaşlar

değişken kullan hem iyi açılır hemde uzun ömürlü olur gerçi artık rodaja gerek yok ama sen genede hemen asılma gaza
ben 94 senesinde astra gsı almıştım sıfır daha 4 km deyken beşiktaştan teme çıkıp edirneye dooğru dibi indirmiştim dedim patlarsa patlar çatlarsa garantisi var vs uzun lafın kısası o günden beridir 260 kesiciye giren 6. astra gsı ımdır 47 tane aldım sattım ticaretini yaptım yıllarca bızıklamadan 220 yi geçen olmamıştı içlerinde 6 tanesi istisna
ama sen sen ol bana bakma :)
dediğim gibi değişken kullan çünki o spor ruhlu bi araç seninki farklı
bu arada hayırlı uğurlu olsun kardeşim

Son düzenleme: