Astra 1.6 115 beygir ilk kullanım detayları

hemano5

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o motor 230 civarı yapabilir. fazlası hikaye. 2000 astra g 1.6 benzinli sedan otomatik 2 yolcu full bagaj gps verilerini kontrol ettiğimde 190ı görmüş. gps 190 gösteriyorsa bilirsiniz gösterge 195 gösterir. 2 nesil önceki model 10 yıl sonra yüklü olarak 200e dayanıyorsa bu araba uygun koşullarda 230 yapabilir.sonuçta 115 bg. ama göstergede 260 yazar tabi, çünkü 260 yapacak astra paketleri var. 1.6 turbo 180 bg araç yapar onu tahminimce
Bu arada yeni astra sedan yazmışsınız ama sedan bir yıl sonra çıkacak sanıyordum ben. ne iş anlamadım valla...

Araç yeni ondan :D
hocam doğru yazdım astra sedanın son kasası H kasa sonrası çıkmadı zaten hatcbacklerde çıktı biliyosun.....:D

ayrıca 260 km hız ibresi dediğin gibi GTC ler için yapılmış 2008 ini alıyordum adamın biriylle sahibinden de tanıştık araba 35000 de çıktık otobana o ne gidiş aklım gitti5 sn de 210 çıktı araba 6 ileri şanzıman 180 hp fiyatta anlaşamadık sonra benim corsa 1.2 at arabası gibi geldi:D

o haftanın içinde sattım ve astrayı aldım hikaye bu yani

Son düzenleme:

KLAS34

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iyikide aldırmışsını valla alllah razı olsun ...
evet daha 353 km de falan...

cance

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
peki bu segman oturması olayın yapmak için gazladığınızda ve segmanları bu kadar sıkıştırdığınızda yağ film takabası oluşmadan yapmak lazım diyor... yağsızken segmanları oturtmak yerine segmanları traşlarsınız... bence çok anlamlı olmamış... ilk1000 km çok yüklenilmez öncelikle frenlerden dolayı yüklenmemeniz gerekir kesinlike tutmuyor frenler... birde 1000kmde yağı deiştirmenizi öneririm motordaki çapak vs ile hem düşük devirde kullanırken uğraşmış olrusunuz... yüksek devirde yüksek yağ basıncı olur çapakları motorun her tarafına göndermek istemezsiniz eminim ki :)

hemano5

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iyikide aldırmışsını valla alllah razı olsun ...
evet daha 353 km de falan...

senin araba dizelmi??
astra niye almadın aga ya bende bir hastalıktı astra kafaya taktım ki düşün scirocco alacaktım 160 beygir olanından hem paraya kıyamadım hem astrada çekici bir cazibe vardı kafamdan silip atamadım.honda ,corolla bide passat vardı aklımda eski arabamda opel ya memnundumda aldık gitti.eksileri var tabi ben test driver da fark edemediğim ama her aldığın arabada sonradan anlıyobiliyorsun:)

KLAS34

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
senin araba dizelmi??
astra niye almadın aga ya bende bir hastalıktı astra kafaya taktım ki düşün scirocco alacaktım 160 beygir olanından hem paraya kıyamadım hem astrada çekici bir cazibe vardı kafamdan silip atamadım.honda ,corolla bide passat vardı aklımda eski arabamda opel ya memnundumda aldık gitti.eksileri var tabi ben test driver da fark edemediğim ama her aldığın arabada sonradan anlıyobiliyorsun:)
benim araç benzinli :D