Astra 1.4 T Sport otomatik LPG tavsiye

mrdag01

Kayıtlı Kullanıcı
01-Adana
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar 57000 km astra 1.4 t otomatik aldım. %90 şehir içi kullanmaktayım. günlük yaklaşık 30 km yapıyorum. 3 haftadır kullanıyorum. Şu an ortalama 8.5 değerindeyim. 100 tl ile 190 km yapabildim. Aylık masrafım böyle giderse 500 tl civarı olacak. Sizce LPG mantıklı mı? Önereceğiniz kit hangisi? Tşk ederim.

vectra fırat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar 57000 km astra 1.4 t otomatik aldım. %90 şehir içi kullanmaktayım. günlük yaklaşık 30 km yapıyorum. 3 haftadır kullanıyorum. Şu an ortalama 8.5 değerindeyim. 100 tl ile 190 km yapabildim. Aylık masrafım böyle giderse 500 tl civarı olacak. Sizce LPG mantıklı mı? Önereceğiniz kit hangisi? Tşk ederim.

likit LpG sistemini bir arastırın

06Berkay

Yönetici
Başkan
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Lpg kullanmanız sizin için daha iyi olacaktır.. Landirenzo Evo kullanıyorum, yetkili servislerin kullandığı kit.. Ancak her konuya yazıyorum, buraya da yazalım.. Kitten önce iyi bir usta...

mustafa57

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Öncelikle yeni aracınız hayırlı olsun. uzun süre binmeyi düşünüyorsanız LPG taktırın. Astra j den memnunmusunuz ? yazın bende düşünüyorum fakat olumsuz yorum biraz fazla gibi. aracınız kaç model hangi donanım kaça aldınız ? referans olması açısından bilgi verebilirmisiniz.

winner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
prins taktırın ve ustanız iyiyse lpg taktırdığınızı unutun derim. araç turbolu olduğu için turboya uygun map sensörü olan bir kit taktırın.

ceyronik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Landirenzo Evo Turbo Kit ile 43.000 km oldu. Hala çok memnunum. En ufak bir sorun yaşamadım. Aracım Astra 1.4 T Otomatik.

mrdag01

Kayıtlı Kullanıcı
01-Adana
Siteyi ziyaret et
Mustafa bey arabayla, 4. haftamız. son 12 yılda astra classic, astra h ve son olarak astra J kasaya biniyorum. Şimdiye kadar bindiğim astralarımın periyoduk bakımını yaptırdım. Hiç bir zaman beni yolda bırakmadılar. Ekstra hiç bir sorun çıkarmadılar. J kasa gelirsek. Otomatik şehir içi çok rahat. Önceki kasalara göre j kasa oldukça konforlu. Ses yalıtımı daha iyi. Arka cam görüş açısını beğenmedim. Kırmızı ışıkta kalkışta klimayla sizi üzebilir. Arabaya alışınca yakıt değerlerim 9.0' a çıktı. LPG için kesin kararımı verdim. Taktırıyorum. Landirenzo ve Prins arasında kaldım. Sonuç. Arabayı beğendim. Ama Benzin ibresinde mıknatıs var gibi mübarek. İçiyor. 60 üstüne çıkabilsem octavia 1.6 dizel otomatik tercih ederdim.

mrdag01

Kayıtlı Kullanıcı
01-Adana
Siteyi ziyaret et
Taktırmaya karar verdim. Landirenzo ve Prins arasında kaldım.

medianus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Astra J 1.4 T lerde A14NET motor kodlu Astralara lpg nin sorunsuz takıldığı okuyorum. Tabi ki aksini iddia eden arkadaşlarımızda var. Astra J Hb lere bu motor kodundan farklı bir motorla Türkiyeye gelen araç oldu mu acaba? Eğer farklı motor ile gelen var ise bu motor kodu için hangi yılları satın almak gerekir?
Saygılarımla