astra 1.4 t otomatik atiker grand çekiş problemi

--KOSOVALI--

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhababende1.4 t otomatik astra var.2013 model.bugün itibariyle araca atiker grand lpg taktırdım.Altdevirlerde ciddi çekiş problemi yaşıyorum.yani ya devirli kullanmam gerekiyor ya da vites düşürmem gerekiyor..öneriniz ne olur acaba ne yapmalıyım?

cenk artem

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
iyi bir lpg ayarı yaptırsanız düzelme olabilir. lpg montajından sonraki ilk günlerde bu tür şeyler olabiliyor.

--KOSOVALI--

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iyi bir lpg ayarı yaptırsanız düzelme olabilir. lpg montajından sonraki ilk günlerde bu tür şeyler olabiliyor.

Bugün götürdüm ustaya lpg ayarı yaptı ama birsey degismedi.Sanırım hareket halindeyken yapması gerekiyor.1000 km sonra gel hareket halindeyken yapalim dedi.

cenk artem

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
Bugün götürdüm ustaya lpg ayarı yaptı ama birsey degismedi.Sanırım hareket halindeyken yapması gerekiyor.1000 km sonra gel hareket halindeyken yapalim dedi.

merakınız varsa bu ayar yapan cihazdan edinin kendiniz için aşırı pahalı bir şey değil diye duyuyorum. kendi ayarınızı kendiniz bir kaç deneme yanılma ile çözebilirsiniz. ancak daha öncesinde ayar yapan kişiyi iyi gözlemleyip kilit noktalarda sorular sorup öğrenmeniz gerekir.

--KOSOVALI--

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merakınız varsa bu ayar yapan cihazdan edinin kendiniz için aşırı pahalı bir şey değil diye duyuyorum. kendi ayarınızı kendiniz bir kaç deneme yanılma ile çözebilirsiniz. ancak daha öncesinde ayar yapan kişiyi iyi gözlemleyip kilit noktalarda sorular sorup öğrenmeniz gerekir.

wideband sensör diye bir olaydan bahsediliyor.yolda aracın ayarı yapılıyormuş.onu yapan yerler herhangi bir subap ve çekiş sorunu olmayacağını söylüyorlar.ama bunu yapan kişilere ulaşamadım henüz.