Astra 1.3 silkeleme problemi

Oki_76

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende de ayni problem vardi sorun EGR den kaynaklaniyor iyice kirlenmis tikanmisti 1750 -2000 civari devirde sabit giderken sürekli silkeleme yapiyordu bende bir gün kontak kapaliyken EGR nin fisini cektim hersey düzeldi hic atlama ziplama silkeleme kalmadi fakat tabiki ariza isigi yandi dogal olarak, daha sonra bende yeni EGR aldim taktirdim eskisini temizlettim hazir digerinde sorun olur diye bekletiyorum...ayrica 2 yildir sorunsuz kullaniyorum, bence sizde EGR nin fisini cekin kullanin bir müddet silekeleme yapan devirler arasinda eger problem devam ederse EGR de sorun yok demektir, yaparsa ne ala.

Bülent hocam Allah senden razı olsun. Bu silkelemeyi kaç tane ustaya sorduysam hiç biri demedi ki şu EGR fişini çekelim de deneyelim. Senin dediğin gibi soketi sökünde araç kendine geldi. En kısa zamanda EGRnin icabına bakacağım.

Bülent Yüksel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yardımcı olabildiysem ne mutlu,aslında bende EGR nin fişini çekmeyi bizim bu forumdan öğrendim ;) benim bildiğim EGR nin zamanı dolmuşsa temizlikte fayda etmiyor en güzeli orjinal bir tane alın taktırın uzun süre rahatsız etmez.

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Bugün egr yi söküp bakacam. 2 gündür başladı, 1950 devirde