astra 1.3 cdti hb(konfor pkt) mi vw golf 1.6 (102 bg)trendline

sizce hangisi

• asrta 1.3 cdti konfor paket

Oy: 20 69.0%
  • vw golf 1.6 (102 bg)trendline benzinli

Oy: 9 31.0%

• Kullanılan toplam oy
    29
  • Anket kapatılmış .

voice-org

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeş golf bilmem ama passatın o 102 beygirlik comfortline 2010 modelini kullandım içi döşeme işçilik on numara ama bende de astra sedan 2008 1.3 cdti enjoy sport var motor olarak vw nin 102 beygirlik benzinli motoruna hızlanma olsun çekiş olsun 10 çeker öte yandan opel süspansiyonları biraz serttir konfor olarak vw daha iyidir ama cdti motor her türlü 102 lik benzinliden çok çok iyi 210 rahat gördüm opelde passat mesela yokuşlarda hızlanmazsan o motor yığılma yapıyodu bence performans olarak astra derim ama konfor iç mekan daha önemli arabayı hiç yormucam derssen golf derim

sarsugh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar 8 yıılık 1,7 dti corsamı sattıktan sonra uzun bir araç arayışından sonra anketteki iki araç arasın da kalmıştım ancak classıc astradaki bazı olumsuzluklar ( 4 hava yastığı olması kapılardaki ve konsuldakı çıtaların olmayışı iç mekandakı bazı olumsuzluklar ve heryerde artık astra görmek ve bazı kendimce sebeblerden dolayı) az yakan çok kaçan astra cdtı dan vazgeçerek golf ü aldım ancak şunu da belırteyım yılda 8-10 bin arası km yapacam artık yakıta dayanamazsak taktıracaz lpg ancak opelim netten ayrılamam yanı yıne sizleri sık sık zıyaret ederim.