astra 1.3 cdti hb(konfor pkt) mi vw golf 1.6 (102 bg)trendline

sizce hangisi

• asrta 1.3 cdti konfor paket

Oy: 20 69.0%
  • vw golf 1.6 (102 bg)trendline benzinli

Oy: 9 31.0%

• Kullanılan toplam oy
    29
  • Anket kapatılmış .

PanacoTTa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İkiside benzinli olsa ve Golf de Comfortline olsa çok zor bir karar. Ama dizel olunca tabiki Astra. Sonuçta benzin çok pahalı. Gerçi 102 hp lik vw nin SR motoruna rahat LPG takılabili iyor. Ben Bora ma taktım cokta memnunum. Dediğiniz Golf Trendline Golf un en baz modeli. Sonuc olarak dizel Astra.

cupido

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kalkışlarda hantalm ama ben dizel olarak astra derim ve ben toyota benzinli aracımı satıp aldım sadec sorunum kalkışlar tabiki yokuşta onun harici maşallahı var gidiyor ayda bir sanırım benzincinin yolunu gorecem su an 750 km benim kotü kullanmma ramen yapıyor sen düşün benzinli taş catlasın 450 km yapıyordu

sabi034

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence golf tamam biraz parcada problemin cikarsa masrafli bende senin gibi iki arac arasinda kaldim astra aldim 2010 1.3 konfor paketli fakat beklentilerimin cok altinda kaldi aracim yapcak bise yok artik:( bence golf

Capt.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben anket kısmına duygusal refleksle astra oyu attım ama senede 8-10 bin km bineceğinizi okuyunca golfü düşünün derim. 2008 astra dizel, 2004 opel vectra, 1995 polo sport kullandım, şimdi de golf tsi...dolayısıyla 2 marka arasındaki farkları kendimce görebiliyorum. bu sözümü de yalnış anlamayın 2 markanın birbirlerine karşı güçlü yanları vardır, sonuçta tercihler devreye girer. mesela şu an kullandığım golf orta donanım seviyesi olan midline. neler mi içeriyor; 10 hava yastığı, asr, abs, esp, soğutmali torpido... orta donanım seviyesinden güvenlik ve konfor için etkileyici. ayrıca şunu kabul etmek lazım, astraya göre iç mekan malzeme kalitesi daha yüksek ve kullanışlılı...

Son düzenleme:

volkansan

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
ben de dizel astra düşünüyorum ancak bu classic serisi ile 2004-2010 astra h ler arasında malzeme kalitesi işçilik ve üretim yerinin değişmesi gibi bir durum varmı bunu da merak ediyorum biraz işçilik zayıf gibi geldi bana
halen 2005 astra elegance kullanıyorum. geçenlerde bayide astra classic 3'ü inceleme fırsatı buldum. ancak donanım ve işçilik olarak 111.yıl modeli haricinde bir cosmo yada elegance donanım ve işçilik seviyesine göre beni tatmin etmedi. hatırlarsınız eski astra g classic'de aynı pazar stratejisi ile lanse ediliyordu.

sandero

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yılda 8 10 bin km yapıyorsanız benzinli olması sorun olmaz. Ayrıca astranın 1.3 dizel motoru kasayı çekmeye yetmiyor diye söylentiler var.

Bence golf.

volkansan

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
ha birde golfün o 1.6 lt 102 hp motoru taş devrinden kalma haberiniz olsun;)

patriot1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
halen 2005 astra elegance kullanıyorum. geçenlerde bayide astra classic 3'ü inceleme fırsatı buldum. ancak donanım ve işçilik olarak 111.yıl modeli haricinde bir cosmo yada elegance donanım ve işçilik seviyesine göre beni tatmin etmedi. hatırlarsınız eski astra g classic'de aynı pazar stratejisi ile lanse ediliyordu.

nesi tatmin etmedi ? HB'in , sedan 111.yıldan eksiği krom ibre halkaları , dekor çıtaları bide piano black renk yerine matt chrome konsol rengi.

Hangi donanım farkı acaba?