Artık Yeter ama..

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Artık Yeter ama..

Tolga KARACA link' Alıntı:
Hadi geçmiş olsun, benim servisim Allah tan bu konuda iyi, hem bakım hem de aklıma takılan detaylarda hiç aksilik çıkarmıyorlar.
çok teşekkürler tolga abi :)

ssyt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Geçmiş olsun..sorunun çözüldüğüne sevindim..bende de buna benzer bir sıkıntı var..özellikle ikinci viteste .  şanzuman ısınınca sanki pek yapmıyor gibi...ilk gittiğim servis bunda sıkıntı yok demişti..sonraki ise araba daha 2000 de biraz daha kullanın devam ederse getirin dedi..açıkçası sabah akşam 3. vitesi çok nadir olarak gören bir kullanıcı olarak biraz canımı sıkıyor..yeni arabanın da orasını burasını söktürmeyi de göze alamıyorum..bakalım bir ara servise uğrayabilirsem sizin çözümünüzü anlatayım..belki ikna edebilirim bu tarz bir uygulama için..aslında vites mandalı değişimi varmış dediler geldik desem hiç fena olmaz :D

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Merak etmeyin arkadaşlar aracı vites körüğünün sökülmesi en fazla 30 saniyelik çok basit bir işlem, sıfır araç diye üzülmenize gerek yok.

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ssyt link' Alıntı:
Geçmiş olsun..sorunun çözüldüğüne sevindim..bende de buna benzer bir sıkıntı var..özellikle ikinci viteste .  şanzuman ısınınca sanki pek yapmıyor gibi...ilk gittiğim servis bunda sıkıntı yok demişti..sonraki ise araba daha 2000 de biraz daha kullanın devam ederse getirin dedi..açıkçası sabah akşam 3. vitesi çok nadir olarak gören bir kullanıcı olarak biraz canımı sıkıyor..yeni arabanın da orasını burasını söktürmeyi de göze alamıyorum..bakalım bir ara servise uğrayabilirsem sizin çözümünüzü anlatayım..belki ikna edebilirim bu tarz bir uygulama için..aslında vites mandalı değişimi varmış dediler geldik desem hiç fena olmaz :D
adana onatçada yapıldı işlem.inanmazsa söyleyin arasın.ayarı var.tolga abinin de dediği gibi 10 dklık iş.benim mandal da değiştiği için biraz daha uzun sürdü.ustalar biliyor ama yapmıyor.bastırın sonuna kadar.

A14NET

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sorununuzun çözüldüğüne çok sevindim, zira böyle şeyler insanı arabadan soğutuyor...

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

A14NET link' Alıntı:
Sorununuzun çözüldüğüne çok sevindim, zira böyle şeyler insanı arabadan soğutuyor...
teşekkür ederim.kesinlikle öyle.adam gibi ustaya rastlamak insanı mutlu ediyor..

vehicle_dynamics

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Opel düzenli olarak yeni model cikinca personeline egitim veriyor, orda yeni arabalarin sorunlarini ve cozümlerini gösteriyorlar.

Heralde bu ustalar o dersi kirmislar:)

Saka bu yana dünya markasi araba yapan bir servisin elemanlarini daha dikkatli secmesi yetistirmesi lazim. Bariz sorun varken yag gibi demek ne demek!

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

vehicle_dynamics link' Alıntı:
Opel düzenli olarak yeni model cikinca personeline egitim veriyor, orda yeni arabalarin sorunlarini ve cozümlerini gösteriyorlar.

Saka bu yana dünya markasi araba yapan bir servisin elemanlarini daha dikkatli secmesi yetistirmesi lazim. Bariz sorun varken yag gibi demek ne demek!

Servislerin birebir aynı kaliteli hizmet sunmamalarının nedeni yönetim ve civardan seçilen elemanın kalitesine göre değişiyor, kimi Opel servislerinde kadro yetenekli oluyor ama servis sahibinin çalışanlarına tavırları-maliyet politikaları oluyor bu da çalışanlarda hizmet sunma şevkini azaltıyor vs vs..

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

vehicle_dynamics link' Alıntı:

kesinlikle katılıyorum.ustaların seçiminde daha özenli davranılmalı.

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Servisin yapabileceği şeyler bazen sınırlı olabiliyor bu yüzden yönetime çok iş düşüyor; bir şehirde bir markanın standartlarına uygun -genelde- az sayıda eleman oluyor ve bu elemanları rakip firmalardan daha iyi ücret teklif ederek personele katmak gerekiyor, bu da yetmezse yakın il-ilçelerden eleman getirtiliyor ama firmaya pahalıya maloluyor..