Artık Yeter ama..

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Artık Yeter ama..

Tolga KARACA link' Alıntı:
Servisin yapabileceği şeyler bazen sınırlı olabiliyor bu yüzden yönetime çok iş düşüyor; bir şehirde bir markanın standartlarına uygun -genelde- az sayıda eleman oluyor ve bu elemanları rakip firmalardan daha iyi ücret teklif ederek personele katmak gerekiyor, bu da yetmezse yakın il-ilçelerden eleman getirtiliyor ama firmaya pahalıya maloluyor..
zaten yeterince kazanıyorlar.iyi ustaları çalıştırmalılar.gecenlerde karter koruma için yedek parçacıya gitmiştim.adam bana arpel ve onatça (adanadaki 2 bayii) iyi ustalarını hep kaybetti dedi.hepsi kendi yerini açmış.inanmamıştım.artık inanıyorum..

alpdeger

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.tanriverdi.av.tr
Ynt: Artık Yeter ama..

sallierim link' Alıntı:
zaten yeterince kazanıyorlar.iyi ustaları çalıştırmalılar.gecenlerde karter koruma için yedek parçacıya gitmiştim.adam bana arpel ve onatça (adanadaki 2 bayii) iyi ustalarını hep kaybetti dedi.hepsi kendi yerini açmış.inanmamıştım.artık inanıyorum..

Büyük ihtimalle doğrudur. Zira aracı aldıktan 3 gün sonra taktıkları karter korumanın bir vidası yerinden çıktı. 3 günlük arabasından tıngırtı sesleri gelen birinin olabileceği kadar sinirli bir şekilde aracı sanayiye çektim. İndim baktım altına vida çıkmış. Aldım 2 tane plastik kelepçe bağladım. Bugün Onatça'ya gidip yüzlerine vuracağım ve "siz adam gibi takamıyorsanız ben diğer vidaları da söküp plastik kelepçeyle bağlayayım" diyeceğim. Bakalım ne yapacaklar?