arkdaşlar 2008-2009 vw jetta comfortline mı opel astra sedan111.yıl easytronic

hangisi

• Kullanılan toplam oy
    30
  • Anket kapatılmış .

aleco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araç kampanyada zaten 42.500 civarıydı herşeyi ile karter ve alrm hediyesi var 39.900'e hallettik pişman olmayız inşllah:)

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
daha önceden hangi aracı kullanıyordunuzzz

aleco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
renault symbol 2009 modeldi aracıda bayiye verdim peşinat olarak

aleco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yorumun için teşşkürler opeli sipariş ettim:) kısmetse diğer araçta vw olur

Firaty06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İyi Yapmıssın pisman olmassın konfor yoltutus saglamlık guvenlık dızayn olarak oncekı arabandan cok daha ıyı Hayırlı Olsun . . :)

Sezgin~BDZ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yardımcı olan arkdaşlara çok teşşekkür ediyorum:) kafam çok karışmıştı. 2.el araç almak fikri kafamdan gitii opel astrayı gittim gördüm bayide Piyano lake orta konsol çok hoşuma gitii önceden sadece cosmo paketinde varmış karşım bi araba ortaya çıkmış enjoy ve cosmo yanılmıyorsam? astra almaya karar verdim:)
ah ahhh :D o piyano lake olayı 2011 cosmolarda bıle yok suan. çok nadir geliyor almanyadan . ben aldıgımda da yoktu :cool:

asomcag

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende astra sedan 2011 enjoy plus 1.6 benzinli nin parasini yatirdim ..
Yanlız çok yerde yazdım ama tatmin edici bi cevap pek alamadım ama burdada açıklayan olursa sevinirim sorum şu : yokuşta kalkışta zorlanma var mı ? veya kalkamama ?

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşşekkür ederim lpg teklif ettiler fakat güvenlir olmadığından taktırmıycam araca alrm ve karter koruma takılıcak dendi:) inşllah takarlar
ya bu opel bayileri amma dengesiz ya bizde sorduk lpg takıyormusnuz meriva vardı bir tane ellerinde eski kasa 34 bine yok dedi takmıyoruz dediler hatta altunizade arkasda bir tane dengesiz vardı ben 15 senedir opelde çalışıyorum lpg takıldığını duymadım dedi ağzının ortasına vurasım geldi :) arkasından birde demez mi opel araçlarına lpg zaten uyumsuz diye zaten o anda çıktım ordan erpaş ise biz takmıyoruz dediler nasıl oluyorda bir bayi takıyor bazı bayiler takmıyorlar hayret doğrusu...

bu arada aracınız hayırlı olsun güle güle kullanın...

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
lpg güvenlir değil araçta kaza olur allah korusun patlamalar gerçekleşio :s ondan dizelde bakımı pahalı masraf çıkartır performans olarak 90 beygir hyundai bile 115 beygir:S var 90 az bence ondan benzin tercih ettim
sıralı sistemlerde lpg gayet güvenilir hatta tankları hayat bile kurtarıyormuş bir sitede okumuştum arkadan vurmalarda hayat kurtarıyor diye :) zaten tank delindinmi lpg anında kristalleşiyor ve ve patlama falan olmuyor...