arkadaşlar lütfen yadım

ekinoks01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opel astra clasic 3 aracım henüz 10 bin kmde. lpg taktırmak istiyorum ve garati bozulmasın diye landirenzo taktıracağım. sorum şu bu lpgyi taktırırken aşağıda verdiğim linkteki hangi kiti kullanmalıyım. yani bu kitlerin hepsi benim arabaya uyarmı ve özelikleri nelerdir.
http://www.olgunlpg.com/?MenuCase=Urunlerimiz#

mustaferbil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opel astra clasic 3 aracım henüz 10 bin kmde. lpg taktırmak istiyorum ve garati bozulmasın diye landirenzo taktıracağım. sorum şu bu lpgyi taktırırken aşağıda verdiğim linkteki hangi kiti kullanmalıyım. yani bu kitlerin hepsi benim arabaya uyarmı ve özelikleri nelerdir.
Olgun Lpg | Otogaz Dönüşümü, Sıralı Otogaz Sistemleri, Lpg Dönüşümleri,LandiRenzo Türkiye Distribütörü#

bence lpg için biraz bekleyin. malum fiyatlar aşırı derecede uçtu. yeni bir kit taktırıp onu amorti etmek ve üzerine kar etmeniz biraz uzun sürecektir. araca çok binmiyorsanız hiç bulaşmayın. yok çok biniyorsanız dizele geçmenizi tavsiye ederim.

ekinoks01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence lpg için biraz bekleyin. malum fiyatlar aşırı derecede uçtu. yeni bir kit taktırıp onu amorti etmek ve üzerine kar etmeniz biraz uzun sürecektir. araca çok binmiyorsanız hiç bulaşmayın. yok çok biniyorsanız dizele geçmenizi tavsiye ederim.

dostum benzin beni mahvetti valla shelden ben son benzin alırken 1 ayda ne kadar aldığımı sordum 450 çıktı.lpg konusunda kış ayı için dediğine katılıyorum ama yazın daha rahat olacaktır lpg.kesin karar verdim arkadaşım landirenzo taktıracağım fakat adamların sitesinde kitlerimiz diye link var 4-5 kit var farklı. bunlardan hepsi benim arabaya uygunmu, uyumluysa hangisi iyi.acaba hangisini takacaklarını ben mi söylemeliyim

corsam active

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende gecen hafta corsa d 1.4 active otomatik 7000 km de olan aracıma taktırdım.opelin landi. ile anlaşması bitmiş daha öncede brc ile anlaşması varmış bende her iki marka arasında kalmıştım ama ustam brc dedi ve bende taktırdım,ama ne şans ki lpg iki defa zam geldi :( daha bır hafta oldu gerçek değerlerini 1000 km bakımından sonra oluşur dedi ustam , hız yapması güzel önceden yapamıyordum :) yani landi veya brc farketmez ama ustan çok iyi olacak birde hangisinin servis ve parça yönünden zengin olması diye düşünüyorum.

önemli not:montaj sonrasında ustam benzin pompasını devre dışı bırakan ve devreye geçiren bir kit taktı.

yani araç lpg yi geçtiği zaman kit benzin pompasını kapatıyor.önemi çok büyük

geçenlerde arkadaşın meganı bezin pompası arızalanınca 650tl gibi masraf yapmak zorunda kaldı............

...................................bilgi için.................................

mustaferbil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dostum benzin beni mahvetti valla shelden ben son benzin alırken 1 ayda ne kadar aldığımı sordum 450 çıktı.lpg konusunda kış ayı için dediğine katılıyorum ama yazın daha rahat olacaktır lpg.kesin karar verdim arkadaşım landirenzo taktıracağım fakat adamların sitesinde kitlerimiz diye link var 4-5 kit var farklı. bunlardan hepsi benim arabaya uygunmu, uyumluysa hangisi iyi.acaba hangisini takacaklarını ben mi söylemeliyim

kararlıysan bir şey diyemem. hayırlısı olsun. landirenzo servisini ararsanız onlar size daha ayrıntılı bilgi verecektir veya yüzyüze görüşmek daha sağlıklı olur. benim bir bilgim yok ancak forumda bilgi olan veya daha önce taktırmış arkadaşlar vardır.

ekinoks01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
landirenzo kayseride opel servisine ait olduğu için garantiyi bozmuyorlar.fiyatı araştırdım yağlama sistemli kit takılırsa 2000 tl yğlamasız 1750.

ahmetcaglar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2005 twinport elegance aracıma BRC taktırdım Kocaeli FS otogaz.Montajından ve çekişinden çok memnunum.1650 liraya mal oldu (Nakit).İnşallah hiç bir problem yaşamam.Sizede şimdiden hayırlı olsun

ekinoks01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı uğurlu olsun allah kaza vermesin. ben de adanada fiyat aldım 17000e, kayseride 2000 tl.ama kayseride yaptıracağım.çünkü kayseridki olgun lpgnin sahipleri aynı zamanda opel yetkili servis ve bayinin sahiplei.böylece garanti bozulmuyor.bu sorun lpgden kaynaklanıyor oraya git veya bu sorun lpg ile ilgili değil servise git gibi sorun olmayacak umarım. hem adamların ustalığı mükemmel diyorlar yaptıran arkadaşım var hiç sıkıntı yok.yağlamalı sistem 2000 tl + garanti devam

rubi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
garanti işini araştırın bence sonradan ağız değiştirmesinler. yazılı bir belge de alabilirsiniz. sahiplerinin aynı olması birşey ifade etmez sonuçta.