Arkadaşlar Civice Cant Konusunda Yardim Acill

alper_06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arabandaki jant iyi olabilir ama küçük olduğu için kötü durmuş biraz honda gerçekten çok ayıp etmiş honda gibi bir devede güvenemiyeksen kime güvenceksin büyük terbiyesizlik sıfır araba al şu başına gelene bak vicdan insaf yok bu millette geçmiş olsun üzüldüm gerçekten ama arkadaşlarında dediği gibi tüketi hakları v.s uğraştırabilirsin hatta çok çok büyük ihtimal jantları almayı geç burunlarından getirirsin

yusufaltintepe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla arkadaşım orjinal cantı dün bir cıvıcte gördüm seninkiyle aynı renk ve kasaydı bittim valla süper duruyodu arabayı gerçekten gösteriyodu ve senin arabanın bu cantlarıyla kıyaslıyorumda arada dağlar var valla bence hiç düşünme ve değiştir cantları inan pişman olmayacaksın :good:

MaX

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Corsa_N' Alıntı:
o arabaya 15 jant iyi durmuyo anlaş 17 jant takın hondanın mugen olsun o zaman veririm o parayı de...
Dostum bu araca 15" jant ufak gelir bence.Eğer bu jantı istiyorsan sadece aradaki küçük farkı öde, daha fazla ödeme. daha büyük jantla değiştirecem dersen o janta 750 vereceğine biraz daha ekleyip orjinal Mugen jantlardan al derim sana. En azından verdiğin paraya değer. Servisin söylediği sadece traş. 1 aylık arabanın jant fiyatı nasıl yarı yarıya düşecek. İstediğin fiyata satabilirsin bence.
02-0201.jpg
02-0202.jpg
02-01.jpg
M5-02.jpg

carpediem00

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
03022007606pn9.jpg

bu cant civicin 2jantı bunu taktıyammı arkadaşlar benimkinden iyimimmk

carpediem00

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Birde Bi16lik Cant Daha Baktim Kumho Lastikle Berabaer 1300ytl Sifir Nasil Kumho Marka Lastik Arkadaşlar Ii Mi

MaX

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence daha büyük bi jant taktır.