Arkadaşlar Civice Cant Konusunda Yardim Acill

SERKAN_61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ne diyeceğimi şaşırdım ama bencearabanın üsütndeki jantları değiştir resiimdekini al ama illa onlara daha para yedirmem diyorsan daha şahşalı bi jant alabilirsinnnn.... bu arada hondanın yaptığı da çok ayıp bence de dolandırıcılıktan başka bişey değil bu

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
emre000' Alıntı:
skyeye BENİM CANTIN FİYATI 750YTL MİŞ BU HOND ACANTINIDA 750 YTL BIRAKTILAR BENİM CANTI KESİNLİKLE KENDİLERİ ALMIYORLAR BİZ NEREYE SATICAZ DİYORLAR ANCA SENİN ADINA YARI FİYATA SATARIZ DİOLAR YANİ BEN BU CANTI TAKTIRMAK İÇİN 750YTL BAYILMAK ZORUNDAYMIŞIM

Kime satacakları açık.Yine diyecekler elimizde orjinal jant yok diye, birisine satacaklar sıfır fiyatına.Bu kadar iyi niyetli olma.Sen zaten kendin satsan en az 500 YTL'ye satarsın.Bence 200YTL fark verip değiştirmeleri konusunda baskı yap.Parayı veren sen olduğuna göre sonuna kadar haklısın.Arabayı alalı daha 1 ay olmuş, değiştirmezlerse çok üzüleceğini ve hakkını başka şekilde arayacağını falan söyle.Bunların senin gönlünü hoş tutmaya çalışmaları lazım, sen ne uğraşıyorsun...Gerekirse Japonya'ya yazarız buradan, daha önce yapmadığımız şey değil :) Bu arada arabayı aldığın yerle görüştüğünü varsayıyorum bu konuları, alelade bir servisle değil...

carpediem00

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
SKYEYE çok saol yardımların için yarın sabah ilk işim bayiiye gidip en az farkı vermeye çalışıcam gerekirse hakkımı daha deişik yönlerde arıcamı sölicem ama bende tartışmayı bilmiyorum karşı tarafıda üzmek istemiyorum ama burda ben üzülüyorum cantları kafa kafaya deiştirmelirini söylicem ben servisle deil satış müdürüyle muhattap oluyorum zaten de oda aynı şeyi sölüyor deiştirmeek içlerinde yok olmassa tekrar mail atarız honda aş ye

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
misss gibi Astran vardı niye sattın demeden edemeyeceğim neyse olan olmuş ama daha arabayı sıfır alıyorsun ve böyle bi dolandırıcılık yoluna gidiyorlarsa ileride bakımlarına filan götürdüğünde yada herhangi bi arızası çıktığında ne yapacaklar düşünmek istemiyorum açıkçası belki de araban acentaya sıfır geldiğinde üstünde Honda jantları vardı ama jantları çıkarıp başkasına sattılar senin arabaya da bu iyi olmayan jantları taktılar günahlarınıda almak istemiyorum ama hatalarını da düzeltme yoluna gitmiyorlar bunun yanında para koparmaya çalışıyorlar senden

carpediem00

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok arabam dream modeli üstünde kendi cantlarıyla birlikte kapak vardı bu cantlar sonradan takıldı ewt para koparmaya çalışıyorlar rsmen

Kunteper Canavarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o arabaya 15 jant iyi durmuyo anlaş 17 jant takın hondanın mugen olsun o zaman veririm o parayı de...

coRSac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tüketici haklarında yazıyor olması lazım aldığın bir ürünü 1 ay içinde sebepsiz olarak geri iade etme durumun var bu senin bi hakkın git ve sebepsiz iade et ,illa sebep ararlarsa memnun değilim ve ya gerçek sebebi söylersin.Kesinlikle geri almak zorundalar...

ysn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeş ben olsam çıkarırım jantları koyarım kapısının önüne,takarım jant kapaklarını valla daha iyi duruyor hondanın orjinal jant kapakları yaa...ama sendede suç var para veriyorsun dikkatli olman lazım.Bu arabaya 15 jant nasıl koyuyorlar ona da şaşırdım valla arabanın lastik kısmı çok kalın görünüyorr?

FAB

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence arabanın üstündekler daha güzel

aquin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arabandakilerde çok güzel bence boşuna para verme
yinede sen bilirsin