Arkadaşlar Bunu deneyen oldumu.? ( Uzaktan Telefonla Kapı Açmak )

spaceghost

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkaşlar kodları kopyalasa bile 2001 dodel üstü araçlarda hersefer değişik kodla kapı açılıyor taklit edilemez malesef

eyup01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ne varsa nokia da var zaten. Sen denedinmi kardeş
açıyosa mesala hangi modeller
nokia 6600 bluetooth ile açıyor. ama arabayı açması için program yüklemelisin telefona ve anahtarın şifresini kaydedeceksin
:good:

eyup01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Telefon ortamdaki radyo sinyallerini aktarmaz demeye çalışıyorum ben. Aktarmaz, yani aracın kendi sinyalini algılaması gibi bir durum söz konusu olamaz.
Arkadaşım açması için onun programı var önce onu yükleyeceksin sora anahtar kodunu telefonun hafızasına kaydettireceksin tamamdır.
Ama her telefon desteklemiyor haberiniz olsun.

sitelerde

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşım açması için onun programı var önce onu yükleyeceksin sora anahtar kodunu telefonun hafızasına kaydettireceksin tamamdır.
Ama her telefon desteklemiyor haberiniz olsun.

Evet, olay anlaşıldı; bir program ile bu olabilir, Eyüp Bey'in dediği gibi. Fakat ilk mesajı atan arkadaşın dediği gibi telefonu arama yoluyla bu iş olmaz.

Zaten radyo sinyalini hafızasına alan basit cihazlarda var. Telefondaki programda buna benzer bir iş yapıyor olmalı.

Son düzenleme:

dogan_tire

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
form önceden yayınlandı deneyenler vardı saçma geldi bana bi daha bi daha hemde

Chatin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Nokia 6600 arabanın kapısını açabilmek için programı var telefona yüklüyorsun ve anaytarın kodunu telefona tanıtıyosun bluetooth sayesinde açabiliyor babamın 2000 mareasında açtırıyordum.
:good:

bluetooth dan daha uzun mesafelerde bizim anahtarda açıyor.. sen telefonla konuşma halinde kaç defa açtın onu söyle

eyup01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bluetooth dan daha uzun mesafelerde bizim anahtarda açıyor.. sen telefonla konuşma halinde kaç defa açtın onu söyle
Ben devamlı kullanmadım sevmem öyle işleri zaten. Merak oluştu o zamanlardada nokia 6600 kullanıyordum denemek mahiyetinde programını yüklettim açmayı becerdim ve istediğimi yapınca bidahada kullanmadım. Umarım anlatabilmişimdir.

Son düzenleme: