Arkadaşlar buda benim kırmızı calibramm

By asTRa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
trabzonda arset tunıngde yapıldı ve trabzondakı fuarada katılmıstı karadeniztuningin standında alan satan her ıkı tarafada hayırlı olsun
kazasız belasız suruşler

magnificent_kng

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
trabzonda arset tunıngde yapıldı ve trabzondakı fuarada katılmıstı karadeniztuningin standında alan satan her ıkı tarafada hayırlı olsun
kazasız belasız suruşler
teşekkürler arset de gerçekten cok güzel yapmış arabayı kendini gösteriyor zaten:) tanışmak fırsat olmadı yapan arkadaşlarla inşallah 2-3 hafta sonra trabzona gidicem...

SERKAN_61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2.0 benzinli :) sevindim kullanmana umarım beğenmiştirsin
servetlen 1.6 diye konuştuk ama demek yanlış anlaşılma olmuş ben kullandığımda aracın direksiyonu bile dönmüyordu yapım aşamasındaydıı badykit bitmişti sadece egzoz ve jantlar vardıı ama şimdi daha güzel olduğuna eminm hayrını gör;)

magnificent_kng

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
servetlen 1.6 diye konuştuk ama demek yanlış anlaşılma olmuş ben kullandığımda aracın direksiyonu bile dönmüyordu yapım aşamasındaydıı badykit bitmişti sadece egzoz ve jantlar vardıı ama şimdi daha güzel olduğuna eminm hayrını gör;)

eyvallah dostum ruhsattada 2.0 yazıyor.direksiyon normalden ağır biraz rot ayarları bozuktu onuda yaptırdım şimdi daha iyi (maşallah)

yusufaltintepe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
allah kaza bela vermesin nfs fırlamış gibi duyor valla :D