Arkadaşlar acil yardım...

isyew

Kayıtlı Kullanıcı
63-Şanlıurfa
Siteyi ziyaret et
Komşum geldi onun arabası ile bağladık çalıştı 20 dakika istop edip tekrar marş yaptım sorunsuz çalıştı iki defa. Acaba yeni bir akü alayım mi yoksa soğuktan dolayı 5 gündür kullanmadım diye mi böyle oldu yada bir daha olabilir mi? Ne yapmam gerekiyor şuan tam anlamadım?

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Komşum geldi onun arabası ile bağladık çalıştı 20 dakika istop edip tekrar marş yaptım sorunsuz çalıştı iki defa. Acaba yeni bir akü alayım mi yoksa soğuktan dolayı 5 gündür kullanmadım diye mi böyle oldu yada bir daha olabilir mi? Ne yapmam gerekiyor şuan tam anlamadım?
Ölçüm yaptırın değer düşükse belki şarjla düzelir

isyew

Kayıtlı Kullanıcı
63-Şanlıurfa
Siteyi ziyaret et
Ölçüm yaptırın değer düşükse belki şarjla düzelir
Ölçüm arabadan olmuyor değil mi illa böyle bir tamirciye mi gitmek gerekiyor?

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Akü voltajı gösteriyorsa bak üstad orta ekranda bu özellik açık ise bakarsın ama velakin kapalı ise gözükmez akü bir kere 11v ları gördüyse o bozulmuştur verim alamazsınız akü den 5 gündede öyle kolay kolay bitmemeli aslında

• Beğen
Tepkiler: cagatay16

İusta

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Benim de geçenlerde akum bitmisti. 1 hafta kullanmadim soguktandir diye sarj edip akuyu degistirmedim iki gun sonra yine boşalmıştı ondan sonra aku aldim. En temizi akuyu degistirmek ama sen yine de akunun degerlerine bir bak.

isyew

Kayıtlı Kullanıcı
63-Şanlıurfa
Siteyi ziyaret et
Akü voltajı gösteriyorsa bak üstad orta ekranda bu özellik açık ise bakarsın ama velakin kapalı ise gözükmez akü bir kere 11v ları gördüyse o bozulmuştur verim alamazsınız akü den 5 gündede öyle kolay kolay bitmemeli aslında
Aslıda bu 5 günde müzik çok dinledim ve araba temizlerken ışıklar açıktı ondan bitmiş diye düşündüm.. Olabilir mi acaba?

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Aslıda bu 5 günde müzik çok dinledim ve araba temizlerken ışıklar açıktı ondan bitmiş diye düşündüm.. Olabilir mi acaba?
Üstad bende aracı temizlerken araç içi süpürge de kullanıyorum kapılar da açık kalıyor 5 6 gün yatıyor araç ama tek mars 'ta maşallah alıyor üstad sen akü yu yenile yoksa bu akü voltajı yüzünden aracında farkli arıza oluşur beyin konusunda

• Beğen

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
ustada yaptrırsanız daha iyi akünüzün etrafında ceket var mı kalın kumaştan. O yğksada akülerde aşırı soğuk yada aşırı sıcaktan çabuk bozulma oluyor

• Beğen
Tepkiler: Kaan.

isyew

Kayıtlı Kullanıcı
63-Şanlıurfa
Siteyi ziyaret et
ustada yaptrırsanız daha iyi akünüzün etrafında ceket var mı kalın kumaştan. O yğksada akülerde aşırı soğuk yada aşırı sıcaktan çabuk bozulma oluyor
Bizim bu Opel astra 2016 115 de kaç Wolt akû kullanıyor?

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Bizim bu Opel astra 2016 115 de kaç Wolt akû kullanıyor?
12v tüm binek modeller de standart tır sadece amper değişir oda düşük takmak önerilmez ama yüksek amper yuvaya sığıyor sa takabilirsiniz

• Beğen