Arka Sis - Astra H

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
öyle diyorsanız öyledir de dediginiz yere lazer falan taktıgımızda yok. emin olun göz alıcak rahatsızlık vericek bir durumda yok. sadece parlak olucak. bende isterim ledli stop almayı ama okadar param yok.yakıştığını farkettim.modifiye kriterleri içinde düşüncesindeyim.ayrıca iki tarafta da sis farının suç olduğunu sanmıyorum.
bknz. Fiat Tipo (eski arabamız..)
Yaptırmanıza ve kullanmanıza kimse karışamaz.Ama Allah korusun bundan dolayı üzücü bir kazaya sebep olursanız vijdanınızla başbaşa kalırsınız. Görüntüsü hoşunuza gidiyorsa ve illaki yaptıracağım diyorsanız o zaman en azında küçük vatlı ampul kullanın. Yapılması çok kolay kendiniz bile yapabilirsiniz. Sağ taraftan sol tarafa sis lambası hattından paralel bir hat çekin, emniyet açısından kablo birleşim yerlerini iyi izole edin.

iason

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öyle diyorsanız öyledir de dediginiz yere lazer falan taktıgımızda yok. emin olun göz alıcak rahatsızlık vericek bir durumda yok. sadece parlak olucak. bende isterim ledli stop almayı ama okadar param yok.yakıştığını farkettim.modifiye kriterleri içinde düşüncesindeyim.ayrıca iki tarafta da sis farının suç olduğunu sanmıyorum.
bknz. Fiat Tipo (eski arabamız..)

Zaten mesele çift taraflı taktırmanız değil. İsterseniz taktırın çift taraflı buna kimse birşey demez zaten.

Ama siz taktırma sebebinizi "yakınca çok güzel duruyor" olarak açıklarsanız, bu ister istemez akıllara sis lambalarınızı sırf görüntü uğruna sürekli olarak yakacağınızı getiriyor.

Takdir edersiniz ki bu da arkanızdan gelen kullanıcılara rahatsızlık veren birşey. Sadece parlak olacak demişsiniz, işte o parlaklık zaten göze rahatsızlık veren şey.

ygtalptekin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya bu kadar arabatmayın lütfen ya.. bunu illa gece açıcak die bişe yoq araç gündüzde dolaşıcak zaten gündüz güzelliği belli oluor zaten aracın kendi özelliği içinde olan bişe ampülü bile konulmuş oraya isteğe göre kullanım olsun die kablosu çekilmemiş bunu direk serviste sölendi.. bende istedim yapıldı... arkadaşomız hsg de yapıcak bunu

yalcinkara

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende arkayı çift yaptırdım çokta güzel görüntü veriyo ama sisleri çok nadir açıyorum polisle uğraşcama açmam daha iyi...
bu arada kar yağarken ya da yağmurlu havada çok tatlı duruyo...
Birde arkanızdan gelene sorun yağmurdan yerdeki sudan arkaya daha fazla yansıyor ve rahatsız ediyor. Arkadaşların bazıları çok güzel görüntü oluyor diye yazmış bu arkadaşlar arkalarını nasıl görüyor acaba. Ha baskalarının düşünceleri önemliyse gösteriş için bunu yapıyorlar sanırım :mad:
Ön sislerde arka sislerde sis olmadığı zaman öndekiini ve arkadakini kesinlikle rahatsız ediyor.

yalcinkara

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya bu kadar arabatmayın lütfen ya.. bunu illa gece açıcak die bişe yoq araç gündüzde dolaşıcak zaten gündüz güzelliği belli oluor zaten aracın kendi özelliği içinde olan bişe ampülü bile konulmuş oraya isteğe göre kullanım olsun die kablosu çekilmemiş bunu direk serviste sölendi.. bende istedim yapıldı... arkadaşomız hsg de yapıcak bunu
Sanırım anlaşılmayan bişey var kimse iki tarafın kötü olacağından bahsetmiyor sadece amacının dışında kullanılmasından bahsediyor. ayrıca gündüz açılması da yanıltıcı olabiliyor bazen firen lambası gibi parlak yandığı için.