Arka silecek su fışkırtma sorunu

RespecT

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaki püskürtme ucunu çıkart ve hortumun ucu boşta iken dene.Eğer su geliyor ise(ki foşur foşur gelmez, öndeki püskürtme ucunu takarak ta anlayabilirsin.)
püskürtme ucun tıkalıdır.ince bir iğne yada enjektöre çektiğin bir çamaşır suyu ile açabilirsin.(üstüne başına aman dikkat et ).
Eğer halen su gelmiyorsa , motordan da değil ise motoru bir çamaşır suyuna daldırarak/çalıştırarak açtırmayı deneyebilirsin. ( çamaşır suyunu ACE marka ve %100 yada % 50 su ile kullanmanı tavsiye ederim.)

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Artı ben olsam komple tavanı değil su bidonundan arkaya giden hortuma hava basarım tabii önce arka hortumu sökerek

baris81

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arka stop lambasını çıkarttım , su çıkan boruyu söktüm. nefesimle çektim arkaya gelsin su diye ama çok az miktarda geliyor, saniyorum tavandaki boru geçen bölümü söküp bakacağım

bende de aynı problem vardı üst stop lambası yanındaki püskürtme ucunu çıkarıp temizledim. hortumun ucunu çıkartıp ve hortumu ucu açık olarak boşa salıp. tekrar fiskiye yapmayı denedinmi motor çaışıyor ama su gelmiyormu?

ASTRAloji

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende de aynı problem vardı üst stop lambası yanındaki püskürtme ucunu çıkarıp temizledim. hortumun ucunu çıkartıp ve hortumu ucu açık olarak boşa salıp. tekrar fiskiye yapmayı denedinmi motor çaışıyor ama su gelmiyormu?

ne yazıkki motor çalışıyor ama su gelmiyor

fourtyseven

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cengiz abinin dediği gibi silecek suyuna yarım su bardagı ace veya domestos ekleyın hem kutuyu temızler hemde kanalları açar zarar vermez merak etmeyin

ASTRAloji

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cengiz abinin dediği gibi silecek suyuna yarım su bardagı ace veya domestos ekleyın hem kutuyu temızler hemde kanalları açar zarar vermez merak etmeyin

birazdan deniyeceğim , teşekkür ederim :)

Regionella

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fışkırtma ucunda sıkıntı var bende de. motor çalışıyor borudan gayet güzel geliyor ama ucunu takınca hiç gelmiyor, çamaşır suyu porçöz vs. fayda etmedi.