arıza lambası

03ekim08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yeni aldığım astrada aracı çalıştırınca araba içinde ingiliz anahtarı (sanırım) olan işaret yanıyor.(galiba bu arıza lambası.)kontağı kapatıyorum tekrar çalıştırınca işaret kayboluyor.aldığım kişi daha yeni bakımını yan sanayide yaptırmış.alırkende gösterdiğim servis bi sorun olmadığını söylemişti.ama ozaman böyle bir sorun yoktu yada ben dikkat etmedim.
bi arkadaşım bakım zamanı gelmiştir o yüzden yanıyor dedi?sizde de böyle bi sorun var mı?götürüp bi göstereyim mi servisine?

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
O ariza lambasi yaniyorsa bir technik ariza oldugunu gösterir,ne oldugunu ariza tespit cihazinda okunmali,,,,servis bakimi geldiginden yanmaz....servis yazisi tahonun orda yazar ...

srt06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar merhaba,

bende de 2008 astra h var. bugün 30000 km bakımını yaptırdım. servisten çıktı araba 10-15 km sonra bahsettiğiniz lamba yandı. bende servis ikazı mı veriyor diye düşünüyordum. 30000 bakımda bujiler değişti.

03ekim08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla bu arıza lambası mıdır nedir onuda bilmiyorum.
semia servis yazisi tahonun orda yazar demiş.afedersiniz ama tahonun orası derken?

unident

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2009 model aracımda aynısı oldu servise goturdum Ray Basıncı problemi dediler Ray basınç filtresini temizlediler düzeldi benım sorunumda senınkı ile aynı dostum garanti kapsamında herhangi bir ücret odemedim o yuzden fiyatını bilmiyorum yaptıkları işlemin. Sorun yakıttan kaynaklanıyormus + olarak çok yakı tüketimi oluyordu araçda bugun yaptılar bakalım düzelecekmi bu sorun

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
km nin yazdığı kısımda ınsp yazısı olduğunda servis zamanı gelmiştir anahtar işareti yanıyorsa tech2 ye bağlat

güney24

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracım 2000 model opel vectra cdx.gecenlerde yolda giderken arıza lambası yanıp sonuyordu sureklı.sonra aracı ıstop ettım.mars alıyordu fakat mars basmıyordu.calışmadı.sebebi ne olabilir????