Araniza katiliyorum ama hangisiyle yardim edin :)

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Ynt: Araniza katiliyorum ama hangisiyle yardim edin :)

Hocam sport + still + AFL opsiyonu alın. Bir de navigasyon taktırırsınız. Servisler Cyclone ve Necvox takıyorlar. Necvox platinium serisini takın, keyfinize bakın derim ;)

Jambon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

harunhoca link' Alıntı:
Bu kadar yoruma rağmen hala kafanızdaki durum netleşmedi ise yapacak bir şeyimiz yok. Zaten bu sorunun bir tane doğru cevabı da yok. Zevk ve tercih meselesi olduğu için bu soruya sizden başkasının tam doğru cevap verme şansı bulunmamakta. Dolayısıyla kararınız hayırlı olsun. Astra ile doğru isabeti gerçekleştirerek büyük bir adım atmışsınız zaten, ancak güzelliğin ayrıntılarda olduğu da bir gerçeklik, o nedenle de umarım doğru kararı verirsiniz.   special_Yeah
size bişi denedim zaten karar verememem tamamen benle alakalı, dediğiniz gibi zevk meselesi:) bakalım hocam en iyisi gidip bayide karar vermek general_HAHA

Jambon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mucahitduran link' Alıntı:
Hocam sport + still + AFL opsiyonu alın. Bir de navigasyon taktırırsınız. Servisler Cyclone ve Necvox takıyorlar. Necvox platinium serisini takın, keyfinize bakın derim ;)
sporta afl takılmıyor.cosmo al diyorlar direk ;D serviste ilerleyen zamanda cyclone vea necvox taktırsam tahminen ne kadara gelir bana fiyat olarak? çünkü biraz zorlayıp cosmo+sunroof alırsam ilerleyen zamanda ekran geri görüş kamerası ses sistemi vs taktırabilirim çünkü

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Jambon link' Alıntı:
size bişi denedim zaten karar verememem tamamen benle alakalı, dediğiniz gibi zevk meselesi:) bakalım hocam en iyisi gidip bayide karar vermek general_HAHA
Ok kolay gelsin

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Jambon link' Alıntı:
sporta afl takılmıyor.cosmo al diyorlar direk ;D serviste ilerleyen zamanda cyclone vea necvox taktırsam tahminen ne kadara gelir bana fiyat olarak? çünkü biraz zorlayıp cosmo+sunroof alırsam ilerleyen zamanda ekran geri görüş kamerası ses sistemi vs taktırabilirim çünkü
Ben aracımı alırken takılabiliyor demişlerdi ama sport donanıma. Tekrar sorun isterseniz. Multimedya sistemleri (necvox veya cyclone) 2014 şubat ayında 2000-2200 civarındaydı ben 1700 veya 1800'e taktırmıştım Ankara OPAL'de. Şimdi fiyatları nedir bilemiyorum ama aşağı yukarı 2.000 civarındadır :)

Jambon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mucahitduran link' Alıntı:
Ben aracımı alırken takılabiliyor demişlerdi ama sport donanıma. Tekrar sorun isterseniz. Multimedya sistemleri (necvox veya cyclone) 2014 şubat ayında 2000-2200 civarındaydı ben 1700 veya 1800'e taktırmıştım Ankara OPAL'de. şimdi fiyatları nedir bilemiyorum ama aşağı yukarı 2.000 civarındadır :)
anladım sağolun.Ozaman cosmo+sunroof en mantıklısı  diğer şeyleri sonradan takabilirim sonuçta.BAkalım bayiiden iyi fiyat alabilirim inşallah:)

Bu arada renk olarak ne tavsiye edersiniz? Ben fümeyi beğendim açıkcası.Beyaz istiyordum gerçi bir önceki araba siyahtı kirlenince kötü oluyor kapalı garaj lazım ona:) ama füme nikelajları vs daha ön plana çıkartıyor hoşuma gitti.Beyazla füme arasında kaldım

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Jambon link' Alıntı:
anladım sağolun.Ozaman cosmo+sunroof en mantıklısı  diğer şeyleri sonradan takabilirim sonuçta.BAkalım bayiiden iyi fiyat alabilirim inşallah:)

Bu arada renk olarak ne tavsiye edersiniz? Ben fümeyi beğendim açıkcası.Beyaz istiyordum gerçi bir önceki araba siyahtı kirlenince kötü oluyor kapalı garaj lazım ona:) ama füme nikelajları vs daha ön plana çıkartıyor hoşuma gitti.Beyazla füme arasında kaldım
Hocam kendim Mahogany Kahverengi rengindeki araca sahibim. Gerçekten çok güzel bir renk. Gündüzleri kahverengi-kızıl arası, geceleri siyah gibi :) Ama bakımı zor. Yıkadıktan 10-15 dakika sonra üzerindeki tozu görebiliyorsunuz :) Açık renk alayım diyorsanız mineral beyaz tavsiye ederim ;)

(Kırmızıya ve bronz kahveye de ayrıca yanığım) :)

BİLDS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Jambon link' Alıntı:

Önceki aracın siyahmış. benim araç da siyah. dedigin gibi şık ama zor bi renk. Onu eledikse..

Füme ve beyaz ikisi de kiri, tozu az gösteren renkler. Bu açıdan fark yok. Füme, beyaza göre nikelajları vs daha iyi gösteriyor. Sanki bana beyaz alsanız aklınız fümede kalacak gibi geldi. O yüzden füme ilk tercihiniz olabilir ama beyaz alsanız da güzeldir.

bugra_06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sportla cosmo arasında dağlar kadar fark var. Sonradan arabanın orasına burasına bişey takmaya çalışmaktansa alım gücünüz varsa cosmo alın. Cosmo diye satarsın satarken. Kimse ses sistemini şunu bunu bilmez ikinci elde arabaya talip olunca. Ama şu da var ki hangi donanım alırsanız alın bir Astra almış olacaksınız :)

Şimdiden hayırlı uğurlu olsun.

Aydn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Arkadaslar cosmo'nun afl sistemini asla kucumsemiyorum ama surus dinamigi acisindan hicbir donanim sport ile boy olcusemez. Koltuk ve direksiyonunu kullanmadan yorum yapan varsa lutfen yapmasin. Kendin iki donanimida tecrube et kardesim. İkisinide her kosulda her hizda her virajda test et.