Araniza katiliyorum ama hangisiyle yardim edin :)

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Araniza katiliyorum ama hangisiyle yardim edin :)

mucahitduran link' Alıntı:
Hocam sport + still + AFL opsiyonu alın. Bir de navigasyon taktırırsınız. Servisler Cyclone ve Necvox takıyorlar. Necvox platinium serisini takın, keyfinize bakın derim ;)

+1905  + renk okarakta eski teknik gri yeni kodu astroid gri ( fume ) den bahsediyordunuz, benim aracinda bu renk ve cok begeniyorum, ayrica sunrof lu olacaksa nekadar sevmesemde beyaz da tutulan bir secenek

Jambon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

BİLDS link' Alıntı:
Önceki aracın siyahmış. benim araç da siyah. dedigin gibi şık ama zor bi renk. Onu eledikse..

Füme ve beyaz ikisi de kiri, tozu az gösteren renkler. Bu açıdan fark yok. Füme, beyaza göre nikelajları vs daha iyi gösteriyor. Sanki bana beyaz alsanız aklınız fümede kalacak gibi geldi. O yüzden füme ilk tercihiniz olabilir ama beyaz alsanız da güzeldir.
Bidahaki arabam hep beyaz olsun istemistim ama o fume yani antrasit gri gercekten guzel geldi. Tek korkum dediginiz gibi tozu cok etmesi. Koyu renk diye korkuyorum acikcasi.

Diger arkadaslarin hepsine tek tek tesekkur ederim arkadas dedim kusura bakmayin burada en kucugunuz benim sanirim:) hizli cevaplariniz icin tesekkirler abilerim...

oczorlutuna

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Renk olarak kendi aracım füme. Ankara'da bulamamıştım istediğim rengi, mersin'den almıştım aracımı.

Bir sonraki aracımı alırken kalbim "FÜME" al diyecek ama beynim "BEYAZ" al diyecek :)

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hocam kendim Mahogany Kahverengi rengindeki araca sahibim. Gerçekten çok güzel bir renk. Gündüzleri kahverengi-kızıl arası, geceleri siyah gibi :) Ama bakımı zor. Yıkadıktan 10-15 dakika sonra üzerindeki tozu görebiliyorsunuz :) Açık renk alayım diyorsanız mineral beyaz tavsiye ederim ;)

(Kırmızıya ve bronz kahveye de ayrıca yanığım) :)
Biri bronz kahve mi dedi ?

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Akıllardan çıkmayan o bronz... Enfes! :)

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aydn link' Alıntı:
Arkadaslar cosmo'nun afl sistemini asla kucumsemiyorum ama surus dinamigi acisindan hicbir donanim sport ile boy olcusemez. Koltuk ve direksiyonunu kullanmadan yorum yapan varsa lutfen yapmasin. Kendin iki donanimida tecrube et kardesim. İkisinide her kosulda her hizda her virajda test et.
Kusura bakma ama koltuk ve direksiyon tasarımının sürüş dinamikleri ile nasıl bir alakası var anlayamadım.  Görsel olarak tamam da sürüş dinamigi biraz zorlama bir şey.

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Akıllardan çıkmayan o bronz... Enfes! :)
Takasa girelim diyecem olmayacak. .. sana feda olsun mücahit yapabileceğim tek şey bi tur atman icin vermek  011zaa

Aydn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

harunhoca link' Alıntı:
Kusura bakma ama koltuk ve direksiyon tasarımının sürüş dinamikleri ile nasıl bir alakası var anlayamadım.  Görsel olarak tamam da sürüş dinamigi biraz zorlama bir şey.

Hoca dedim ya kullanmayan bilemez. Kalin kesik taban direksiyonu elinizin kavrayisi, hizli girilen virajlarda savrulmayi onleyen spor koltuklari denediginde ne anlatmak istedigimi anlayabilirsin. Zorlama dedigin bunu dusunerek kurmaya calismak olur.

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aydn link' Alıntı:
Hoca dedim ya kullanmayan bilemez. Kalin kesik taban direksiyonu elinizin kavrayisi, hizli girilen virajlarda savrulmayi onleyen spor koltuklari denediginde ne anlatmak istedigimi anlayabilirsin. Zorlama dedigin bunu dusunerek kurmaya calismak olur.
Kullanmadigim için net olarak olmaz öyle şey diyemem.  Sen öyle diyorsan vardır bi bildiğin güzel kardeşim. Tecrübe etmesen soylemezdin.

Aydn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Mutlaka sende test et Harun hoca. Hosuna giderse direksiyonu birbirlerine tam uyumlu sport ve cosmo'nun.