Aracın tampona sürtmüşler

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Aracın tampona sürtmüşler

Teşekkürler arkadaşlar. Yalnız ufak bir pürüz çıktı, bizim sigorta şirketi autoking ile çalışmıyormuş :( Bana erdemirler, ataköy, balkan,gedizler bir iki tane daha opel servisinin adını verdiler,bnlarla çalışıyorz diye. Yani mecbur bunlardan birinde yaptırcaz, kasko su bozulmuyormuş. Ama herhalde araç hasarlı gözükecek :-/ Her neyse ya yapçak bişi yok, zaten şu coupe ler falanda gelsin onu bekliyorum, belki otomatik vites alabilirim, manuel yavaş yavaş kasmaya başladı beni :/ Neyse hayırlısı olsun, hepinize teşekkür ederim önerileriniz için.

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

geçmiş olsun
çizik tamponda olduğu için tampon da plastik aksam olduğu için aracınızın değer kaybı olmaz
zaten oto expertizlerde aracı kontrol ederken tampon gibi plastik aksamlara bakmıyorlar

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

geçmiş olsun,Allah beterinden korusun.

hüseyintekin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Geçmiş olsun bence siyah yerleri pasta cila ile çıkarıp boya kalkan yerlerede küçük bir rötüş işlemi yeterli olacatır tamponun tekrar boyanmasından iyidir bence.

N

napleser

Bilgi Girilmemiş

markopasa86 link' Alıntı:
[quote author=napleser link=topic=2156.msg44486#msg44486 date=1314195098]
küfür etmek istiyorum bu tiplere
Haklısınız ama elden birşey gelmiyor işte, sakınan göze çöp batar misali aracın üstüne düştükçe hiç olmicak prolemler çıkıyor :(
[/quote]
ben herhangi bir vatandaş yaptı zannettim pazarlamacı arkadaş belki yakın bi arkadaşınızdır geri aldım lafımı kusura bakmayın
sakınan göze çöp batar olayını bende bu ara yaşar oldum ama Allahtan öyle büyük şeyler değil 2-3 ufak sürtme çiziği
zift lekeleri daha kötü gözüküyo hatta
sırf bu yüzden canım arabayı yıkatmak bile istemiyo bu ara
bende Allah beterinden korusun diyip geçiyorum
HaKaN link' Alıntı:
geçmiş olsun
çizik tamponda olduğu için tampon da plastik aksam olduğu için aracınızın değer kaybı olmaz
zaten oto expertizlerde aracı kontrol ederken tampon gibi plastik aksamlara bakmıyorlar
valla beni daha çok üzen gönlümdeki değer kaybı
ilk çalıştırdığım zamanki güzelliği kalmadı yıkamacılar 4 yıkamada arabanın her tarafını hare yaptı
öküze meguiars mikrofiber bez veriyorum silsin diye bu güzel silmez diye benden önce 100 kere kullandığı leş gibi kokan pislikten kararmış bezle arabanın dışını önce bi güzel çizip sonra aynı bezle içini temizliyo aklı sıra bi şey de diyemiyosun öküz çünkü anlamıyo
disklerimde yamuldu heralde 130-140 la giderken frene bastığımda direksiyon titriyo
bence malını koruyacak kadar üzerine sakınmak en iyisi fazlası olduğunda en ufak bi şeyde çok fazla üzülüyosun

biraz saçma bi soru olabilir ama 4 hak olayı nasıl oluyo mesala bende iki yerde lokal çizikler mevcut
1 gidişte hepsini halledip 3 hakkınız kaldımı diyolar yoksa 2 yere işlem yapıldı bu yüden 2 hakkınızmı kaldı diyolar

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

çiziğin boyutu ve hasarına göre hak kullanılıyor benim arka tampodaki çizik için 1 hak
ön tampondaki çizik için 2 hak kullandılar
yapacak birşey yok üzülsen üzüldüğünle kalıyorsun maalesef o yüzden ben fazla takmıyorum artık
biz sürtmesek bile başkası gelip bir şekilde çiziyor aracı maalesef dünya kadar para veriyoruz

benim kapıda da hafif bir çizik var o da şöyle oldu
aracı park ettim ve eşim bankaya kadar gitti ben aracın içinde kaldım
o sırada jandarma trafik aracı geldi ve neredeyse sıfır yanaştı aracın yanına içinde jandarma arkadaş
kapıyı tak diye açında benim kapıya sürttü resmen gözümün önünde çizildi kapı
oysaki aracım kapalı otoparktan çıkmayan bir araç ummadığımız yerden geliyor hasarlar bu şekilde maalesef

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Estafurulah önemli değil, üzüldü baya yüzünden belliydi, bende olur böyle şeyler biraz daha dikkat et sadece dedim, ama kendisine kızdığım tek nokta normalde benim ve babamın araçlarımızı park ettiği bir köşe var, öğleden sonra gölge geliyor oraya, sırf ababamın araç bugün orda yok diye oraya girmeye çalışmış, hani gizli gizli iş yapıncada demekki yakalanacağı varmış :) Neyseki kaporta o yüzden pek takmıyorum kafama

ttayan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

geçmiş olsun