Aracın tampona sürtmüşler

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Aracın tampona sürtmüşler

napleser link' Alıntı:
küfür etmek istiyorum bu tiplere
Haklısınız ama elden birşey gelmiyor işte, sakınan göze çöp batar misali aracın üstüne düştükçe hiç olmicak prolemler çıkıyor :(

thejazz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Boyayı almışsa polisajla düzelmez, geçmiş olsun.

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

markopasa86 link' Alıntı:
[quote author=astraowner link=topic=2156.msg44479#msg44479 date=1314193120]
kasko nuzda mini onarım varsa auto king içinde 5 kuruş vermeden dediğim gibi yıllık 4 haktan 1 ini harcayıp bedava ya yaptırabilirsiniz ve randevu alıp gidiyorsunuz evet
Kaskoda mini onarım varmı yokmu bilmiyorum, vardır herhalde. Opel servisi ile arasındaki fark nedir?
[/quote]
poliçeyi açın 3. veya 4. sayfalarında falan yazar mini onarım hk vs. diye yada direk auto king i arayın sigorta şirketini söyleyin onlar  kontrol ediyor tamam derse randevu alıp gidin sabah bırakın akşama verirler hiçte para ödemezsiniz servisten farkı servis ya hasarsızlık bozar ya da ücret alır  auto king mini onarımdan yapınca hasarsızlık delinmez ve kalite daha yüksek servisin yaptığı rötuş bile daha çıkarken akıyor

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

astraowner link' Alıntı:
[quote author=markopasa86 link=topic=2156.msg44488#msg44488 date=1314195585]
[quote author=astraowner link=topic=2156.msg44479#msg44479 date=1314193120]
kasko nuzda mini onarım varsa auto king içinde 5 kuruş vermeden dediğim gibi yıllık 4 haktan 1 ini harcayıp bedava ya yaptırabilirsiniz ve randevu alıp gidiyorsunuz evet
Kaskoda mini onarım varmı yokmu bilmiyorum, vardır herhalde. Opel servisi ile arasındaki fark nedir?
[/quote]
poliçeyi açın 3. veya 4. sayfalarında falan yazar mini onarım hk vs. diye yada direk auto king i arayın sigorta şirketini söyleyin onlar  kontrol ediyor tamam derse randevu alıp gidin sabah bırakın akşama verirler hiçte para ödemezsiniz servisten farkı servis ya hasarsızlık bozar ya da ücret alır  auto king mini onarımdan yapınca hasarsızlık delinmez ve kalite daha yüksek servisin yaptığı rötuş bile daha çıkarken akıyor
[/quote]
şimdi aradım İkitelli şubesini en erken tarih 3 Ekim diyor dedim ne diyosun ! Desene 1 ay kullanıcaz böyle

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

eğer mümkünse başka şube arayın elbet biri yakın tarih verir

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ya kafam iyice allak bullak oldu, tam İzmire gidicez falan derken işe bak ya ! Hiç olmazsa yarın bi sanayiye götüriym şöyle kabaca bir pasta cila yapsın, hafif kapanır belki 1 ay sonrada götürürm auto king e :-/

Xantorus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

senin  kaskonu kullanmaya  gerek yok  karşı tarafa verilen zararlarda  sanırım 7000  tl  idi  yada  daha fazlada  olabilir  karşı tarafın  trafik sigortası öder  kaza  tespit  tutanağınızı tutun    trafik sigorta  poliçesini falan da ekle  her  yerde  yaptırırsın  servistede  yapabilirler  çarpan adamın  trafik sigortasından alırlar  parayı 

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ya zaten bizim şirkette çalışan pazarlamacı, her halükarda şirketin kasasından çıkıcak para :) Bu arada maslak şubesini az önce aradım 8 Eylül e verebilirim randevu diyor. Yarın sabah erkenden götürücem arabayı, konuşucam bakalım ne diyecekler. Artık bayramda İzmirde yamuk kopartayla dolaşıcaz başka çare yok :(

dinojasie

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

geçmiş olsun. kaza işte. ancak cizigin büyük kısmı tamponda oldugu için boyatsanızda , degiştirsenizde sorun olmaz, sac kısımda olan yer için artık lokal boya mı olur pasta cila mı olur bilemiyorum. yine de Allah daha büyügünden saklasın. canınız sağolsun

A

aktaş

Bilgi Girilmemiş

geçmiş olsun üzücü bir durum