Aracın çekişi düşüyor.

jakobayn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelikle herkese merhaba bende yeni opel araç alarak aranıza katıldım. Yaklaşık bir ay önce 2011 model astra 1.4 essentia lpg li araç satın aldım. Yanlız alır almaz daha bir ay olmadan olan şey canımı sıktı. Pekte anlamam ve ilk aracım. Arabama her gün biniyorum ancak çok km yapmıyorum. Son zamanlarda aracı çalıştırdığımda bezindeyken hiç bir sıkıntı yok ama lpg ye geçtikten sonra arıza lambası yanıyor. (devir saatinin alt kısmında olan) ve araç çekişten düşüyor. Boşa aldığımda ise devir bir 2 binlere çıkıyor bir binin altına düşüyor. Bu durumda beklediğinde bir düzelme olmuyor. Stop ettiğimde ise yeniden çalıştırmaya çalıştığımda çok geç çalışıyor. Hatta çalıştırmak için gaz pedalının sonuna kadar bastığımda araç çalışıyor. İkinci kez çalışınca işe lpg ye geçtiğinde aynı sorun olmuyor ve arıza lambası da sönmüş oluyor. Bu durumla ise her gün karşılaşmıyorum bir kaç günde bir oluyor. Bu arıza neden kaynaklı olabilir. Önerebileceğiniz İzmirde gösterbileceğim işinin ehli ve ekonomik usta var mıdır. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

jakobayn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Lpg sisteminiz sıralı mı, nek nokta mı?

Hocam bilmiyorum hiç ama marka olarak landrenzo marka var sıfır alındığında servis garantili takılmış. Nasıl anlayabilirim sıralı mı yoksa tek nokta mı

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Serviste takılmışsa sıralıdır muhtemelen. Aracı çalıştırırken gaza her zaman basar mısınız? Öncelikle landirenzo servisine gidip sistemi göstermekte fayda var.

jakobayn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Serviste takılmışsa sıralıdır muhtemelen. Aracı çalıştırırken gaza her zaman basar mısınız? Öncelikle landirenzo servisine gidip sistemi göstermekte fayda var.

Aracı çalıştırırken gaza basmam. Konuyu açtığımdan beride hiç bir sorun ile karşılaşmadım. Ama dediğim gibi gaza geçince oluyordu. Yeniden stop edip çalıştırınca düzeliyordu. Ama şuan yok. İzmirde Önerebileceğiniz servis var mıdır?