Aracımın kaputunu nasıl yaptırabilirim...

senolguven

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar selamunaleykum,
2012 model corsa D aracı yeni aldım,2 aydır kullanmaktayım,alırken mevcut olan kaputtaki darbeyi bilerek aldım,bu darbe aldığım kişiye sorduğumda motorsikletin el tutma kolunun üzerine değmesi ile olduğunu söyledi ben bu yeri yaptırmak istediğimde kaskonun anlaşmalı olduğu yere zenith ' e gittim görüştüm,bu dedi kaskoyu bozar kaputu komple boyamamız gerekir dedi, bu işlem içinde 220 tl para istedi, herneyse ben bunun için kaputu asla komple boyatmam,bu şekilde kullanım beni rahatsız etmiyor zaten ama görüntüyü bozduğuda aşikar öyle değilmi,herneyse gecen günlerde maslak oto sanayide aracın bakımını yaptırırken ustaya danıştım,biz yaparız dediler ,kaputu boyamaya gerek olmadığını rutuş yaparak yok edeceğini söyledi ama iz kalırmı dedim göçük kalmaz ama boyanın zarar gördüğü yerde boya izi olur dedi,pek içime sinmedi,bu konuda yardımcı olabilecek tavsiye edebileceğiniz perfect biri işinin ehli usta varmıdır,sabırla okuduğunuz için teşekkür ederim.

Ekli dosyalar

• 28072013388.jpg
    28072013388.jpg
    85.2 KB · Görüntüleme: 77
  • 28072013389.jpg
    28072013389.jpg
    87 KB · Görüntüleme: 57
  • 28072013390.jpg
    28072013390.jpg
    82.5 KB · Görüntüleme: 49
  • 28072013391.jpg
    28072013391.jpg
    89.5 KB · Görüntüleme: 37
  • 28072013392.jpg
    28072013392.jpg
    83.1 KB · Görüntüleme: 40

senolguven

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
açıkçası beni fazla rahatsız etmiyor ama,allah nasip ederse uzun süre bineceğim için yaptırmak isterim tabi

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
açıkçası beni fazla rahatsız etmiyor ama,allah nasip ederse uzun süre bineceğim için yaptırmak isterim tabi

Bak şimdi oranın düzelmesi için belki boya da sorun olacak o zaman da boya yapılması gerek bana göre çok önemli bir hasar değil ve bunun içinde arabanın orjinali ile oynatmaya hiç gerek yok yine de sen bilirsin.

ilker_yusuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Üye olduğum farklı bir forumda bir arkadaşın babası yağl çekiş ile bu tip hasarları gerçekten çok iyi bir şekilde düzeltiyordu dilerseniz telefon numarasını alıp size iletebilirim.

Jettaco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence düzeltilmeli.şahsen ben böyle görsem hep moralim bozulur yahu.gerekirse komplede boyatırım kaputu.nolacak canım biz bu aracları binmek içinmi alıyoruz satmak içinmi...

ilker_yusuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence düzeltilmeli.şahsen ben böyle görsem hep moralim bozulur yahu.gerekirse komplede boyatırım kaputu.nolacak canım biz bu aracları binmek içinmi alıyoruz satmak içinmi...
Bence komple boyaya gerek yok yağlı çekiç ile düzeltilebilecek bir şey... bende böyle binmem şahsen...

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dayımda honda civice arkadan tıkladı sadece kaputun ucu eğildi küçük bir bölüm komple boyattık dün geldi araba. öyle göreceğinize boyatın gitsin. arabayı satarken onu soran takan adama verecek arabam yok der geçersiniz...

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence komple boyaya gerek yok yağlı çekiç ile düzeltilebilecek bir şey... bende böyle binmem şahsen...

yağlı çekiç ile düzelmez sanırım. yağlı çekici eniştemler abimler genelde kapı gibi yerlerde kullanıyorlarmış önceden şimdi ise yağı bitti sanırım çekicin kimse kullanmıyor :D