Aracımı su bastı :(

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Aracımı su bastı :(

Hatta mehmet sende gormustun bi ara kontrol et bakalim.

bugrakorkmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
gmail.com

Arkadaşlar herkese gönülden teşekkürler.
Bu aracı 4.5-5ay özel sipariş bekledim.(Bülent abi falan bilir neler çektiğimi). Araç 2012 dizel full ilk araç olarak Türkiyeye geldi.Gittik heyecanla aldık, dişimizden tırnağımızdan arttırdığımızla taksitlerini halen ödüyoruz.

Bugünkü durum ise;
Sabah sat 07:30  ( ևekici geliyor ve aracı alıp gidiyor).. İnanın çok soğudum aracımdan.Kredi taksitlerimi bitirir bitirmez satmayı düşünüyorum.Bu aşamaya geldim...
Heleki o Volkan denen şahıs aklıma geldikçe daha da sinirlerim bozuluyor...

Malum biliyorsunuz Köyceğiz çok yağış aldı.Araç bahçede garajda park halinde.Sağ tarafı yüksek duvar.Suyun sağdan girmesi ise enteresan.. Arkadaşlar, testlere falan inanmayın... İtfaiye hortumuyla tutmuşlşar, bilmem kaç bar basınçla su püskürtmüşler nem olmamş falan filan...
Geçelim bunlarıda biraz gerçekçi olalım.Opel'in tek iyi tarafı kasası ve çizgisi.Bugün Yeni astra alayımmı diyen arkadaşlara git Toyota al geç kafan rahat olsun diyorum..
İçindeki tıkırtımı dersin, kaliperlerimi dersin, hız kadran plastiği navigasyon plastiği ve kemeri mi dersin...
Ne ararsan var bu arabada..
Neyse, sadece çok gerginim.
Kusura bakmayın..

esad J

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

valla o benim başıma gelse bende isyan ederdim.

su alma olayı ne derece oluyor acaba ?
mesela sadece döşeme ve paspas ıslak mı oluyor yoksa göllenecek kadar su mu oluyor?

yangına körükle gitmiş olmayayım bu sorduklarımla da sizin yerinize koydum kendimi hakketen kötü bir olay.
yine Allah beterinden korusun.

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bugra harbiden ya sen neler cektin bu arabadan aldigindan beri var bi ugursuzluk gecmis olsun. Servis sonuclarini bekliyoruz.

bugrakorkmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
gmail.com

Opel Servisimden aradılar,
Aracım Haftaya perşembeye kadar serviste kalacakmış.Opelin hatası olduğu söylendi ancak detaylı bilgi henüz alamadım.Malum çalışıyorum şuan ofisimde.Opel asistantı arayıp ücretsiz kiralık araç talebinde bulundum ve şuan koordine edip araç temin edileceği söylendi.
Bakalım detayları öğrendikten sonra belli olacak..

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Gecmis olsun bazi araclarda bu sorun cikti opelin araclarinin bir standarti yok maalesef satis sonrasi icinse opelden cok turk insaniyla alakali bir durum her markada gormek mumkun boule tipleri battle_Teroriste

galeboris

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Geçmiş olsun
Umarım herşey enkısa zamanda düzelir
Başımıza böyle şeylerin gelmesini hiç istemeyiz ama bari geldi bir ilgi bir empatiyi Opelin bize çok görmemesi lazım.
Her halükarda aranabilecek heryer aranmalı ve rahatsız edilmeli.Gerekirse birçok kez aranmalı ki insanları koyun gibi görmesinler
Gerçekten birşeyler yapmaya çalışmalılar.

bugrakorkmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
gmail.com

Tekrardan Merhaba arkadaşlar,
Servis Müdürü Egemen Bey sağolsun çok yardımcı oldu.Bunuda direk GM'e teşekkür mahiyetinde belirticem.Araç aşırı şiddetli yağışta, sileceklerin bulunduğu paneldeki su birikimi klimanın havalandırma kanalına girmiş ve klima havalandırmasından su araç içine nüksetmiş.Detayları yarın yerinde inceliyeceğim.
Volkan TÜFEKÇİ Bey de GM'e , OPEL Türkiyeye ve Ulaşabildiğim heryere avukat dostlarım kanalı ile Türkçe, İngilizce ve Almanca hazırlanan mailler ve dilekçelerle şikayet edilecek.
Selamlar

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Demekki yagmurda semsiye kullanmak lazim arabanin ustunden.

dinojasie

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bülent beyin dedigi gibi şemsiye kullanmak lazım anlaşılan. 2012 lerde iyileştirme yapılmış olması lazımdı gercekten bülent bey belirtmişti. ancak sanırım şu plastik kelepçeler sizin araca koyulmamış