Aracımı fareler kemirmiş >:-(

dinojasie

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Aracımı fareler kemirmiş >:-(

hakikaten bende şaşırdım. saglam kemirmişler keçeyi. keçeye bir şey mi sıksak acaba.

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

"Sarmısağı havanda ezip sulandırarak bir kaba koyarsan asla kedi köpek yaklaşmaz" dedi bir tanıdık :)

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sağolun arkadaşlar, olaydan sonra bende ne yapabilirim diye düşündüm baya, bizim işyeri büyük depo, arkasında araçları bıraktığımız otopark var ve genelde oraya koyuyoruz, otoparkın etrafı tellerle çevrili, küçük bir bahçe var ki zaten farelerde o toprak alanda cirit atıyorlar, geri kalan kısmı beton, çözüm olarak aklıma gelen, ya o toprak kısmıda beton atacaz, ya telleri dikenli tellerle yenilicez,yada (bence en kolay çözüm)2-3 tane kedi alıp beslemek, belki fareleri yok edemez ama en azından şirketin etrafına sokmaz. Bu arada 1993 yılından beri aynı yerdeyiz böyle bir durumla ilk kez karşılaşıyourz :S

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

DERSİMLİ link' Alıntı:
tostum yapabileceğin ilk şey olayın olduğu yere aracı koymamak kapalı garaaj varsa oraya koy.
Abi başka seçenek yok, ya aynı yere koycam yada dışarı yol kenarına koycam ki o çok daha riskli, etrafta harfiyat kamyonları tırlar vs. araçlar geçiyor.

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

eketen link' Alıntı:
Geçmiş olsun Sercan.  Kapalı garaj dan başka kesin çözümü yok bunun. Kapalı garajda gerçekten KAPALI olacak :)
Sağol abi, kapalı garaj olsa keşke :) Bunun çözümü fareleri depo sınırları içine sokmamak, yoksa aracı koyabileceğim başka yer yok yani.

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

HaKaN link' Alıntı:
geçmiş olsun
ben de duyuyordum fareleri ve kedileri ama farenin bu şekilde keçeyi parçaladığını ilk defa görüyorum
kedilere kızıyorduk, demekki her araca bir kedi şartmış :)
Benide kediler hiç rahatsız etmedi bugüne kadar, tek sıkıntım kıçını tutamayan kuşlar ve şimdide fareler ... :)

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

markopasa86 link' Alıntı:
Benide kediler hiç rahatsız etmedi bugüne kadar, tek sıkıntım kıçını tutamayan kuşlar ve şimdide fareler ... :)

Kuşlar gerçekten büyük sıkıntı. Geçen gün benim arabanın üzerinde de Albatros b.ku vardı. Yani bir karışlık çapından normal bir kuş olamayacağı sonucu çıkardım ben en azından. (:)

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:
Kuşlar gerçekten büyük sıkıntı. Geçen gün benim arabanın üzerinde de Albatros b.ku vardı. Yani bir karışlık çapından normal bir kuş olamayacağı sonucu çıkardım ben en azından. (:)
Bende dışkının ebatından, ıslaklığından kuruluğundan, hangi kuşa ait olduğunu, saat kaçta yapıldığını felan çözebiliyorum artık, uzmanlaştık bu konuda :D