Aracımı fareler kemirmiş >:-(

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
3 gün önce cam suyu koymak için motor kaputunu açtığımda farkettim bunu, yalnız farelerden olacağı hiç aklıma gelmedi, sanırım şirketin yanındaki tarlada cirit atan fareler soğuk havalarda karınlarını doyurmak için benim aracı seçmişler .Bu sabah Odak'a gittim,keçeyi sipariş geçtiler 2 hafta sonra fln gelecekmiş, ama önemli olan kablolar, umarım herhangi bir sıkıntı çıkmaz. Bu arada Odak ta Gökhanla karşılaştım, sağolsun benim cyclone a bluetooth bağlantısını halletti, Gökhan verdiğim sözü tutuyorum ve sana burdan kocaman bir Teşekkür yolluyorum  :D :D  thnxx

[img=800x597]http://www.yerlikuyum.com/yukle/dosyalar/19452.jpg[/img]

[img=800x597]http://www.yerlikuyum.com/yukle/dosyalar/12622.jpg[/img]

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Ynt: Aracımı fareler kemirmiş >:-(

markopasa86 link' Alıntı:
3 gün önce cam suyu koymak için motor kaputunu açtığımda farkettim bunu, yalnız farelerden olacağı hiç aklıma gelmedi, sanırım şirketin yanındaki tarlada cirit atan fareler soğuk havalarda karınlarını doyurmak için benim aracı seçmişler .Bu sabah Odak'a gittim,keçeyi sipariş geçtiler 2 hafta sonra fln gelecekmiş, ama önemli olan kablolar, umarım herhangi bir sıkıntı çıkmaz. Bu arada Odak ta Gökhanla karşılaştım, sağolsun benim cyclone a bluetooth bağlantısını halletti, Gökhan verdiğim sözü tutuyorum ve sana burdan kocaman bir Teşekkür yolluyorum  :D :D  thnxx

Hayda, geçmiş olsun Sercan ya, nazara geldi herhalde araba. Biz yine burdan maşallahlarımızı gönderelim, ek koruma olsun. (:)

İnşallah bir sıkıntı çıkmaz, Odak'ta es geçmezler zaten oradaki olayı, detaylıca bakmışlardır eminim. Allah beterinden saklasın, geçmiş olsun.

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Teşekkürler Doğan Bey, fazla kafaya takmıyorum olacağı varmış olmuş diyorum, kabloları iyice bir kontrol ettik beraberce şuanda görünürde bir sıkıntı yok, herhangi bir şey olursa tekrar servise götürürüm. Yeterki kalıcı bir hasar olmasın araçta...

thejazz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sercan geçmiş olsun  madd

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

geçmiş olsun ,ben kedilerden çekiyorum 3 güne bir keçedeki kedi kıllarını süpürüyorum motorun üstü hep çamurlu patı izi oluyor birkeresindede hasta bir kedi motora kusmuş temizlerken canim çıktı ama bir türlü çözüm bulamadım :)

kimikimi1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

benimde kediyle başım belada, fakat fareden çok daha iyidir :) ben şimdilik çözümü motorla kaput arasına katlanmış 10cm lik bir battaniye yerleştiriyorum. tabii uğraştırıyor, birde unutmamak içinde dikkat ediyorsun.
şu işe bir çözüm bulan arkadaş varsa paylaşırsa sevinirim.

gradient

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hayvanların bile gözdesi bizim araçlar  :D
Geçmiş olsun bu arada...

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

ulas79 link' Alıntı:
geçmiş olsun ,ben kedilerden çekiyorum 3 güne bir keçedeki kedi kıllarını süpürüyorum motorun üstü hep çamurlu patı izi oluyor birkeresindede hasta bir kedi motora kusmuş temizlerken canim çıktı ama bir türlü çözüm bulamadım :)

Kusması ayıp olmuş artık. (:)

gradient

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ulas79 link' Alıntı:
İçip gelmiştir o ondan kusmuştur...  :D

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Geçmiş olsun kardeşim daha yarım saat önce bir Alman tanıdığımla bu konuyu konuşuyorduk; benim de aracıma kediler girmiş, motor boşluğuna pisleyip ses izolasyon keçelerini tahrip etmişler araçta ağır bir koku var, Almanya da bir koku (?) varmış motor boşluğuna sıkınca kedi fare vb vb girmiyormuş bir daha!