Aracımı çizeni yakaladım.

milyoncubaba1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Aracımı çizeni yakaladım.

kardeşim çok geçmiş olsun en az kendi başıma gelmiş kadar üzüldüm. bende her aksam aracımı parkettiğimde binbir türlü düşünceler geçiyor aklımdan sabah tekrar arabamın basına gelene kadar.
umarım hakkettiği cezayı alır örnek teşkil eder. kamera kaydı olması büyük şans.

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hepiniz sağolun arkadaşlar, ben bu tür konularda o kadar özen gösteririmki ama böyle şeyler hep gelip beni bulur. 2 gündür sinirden elim ayağım birbirine dolanıyor kendimi o kadar zor tutuyorumki anlatamam.

milannbaross

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Gecmis olsun.. simdi senin yerinde olmak istemem ya..adama vursan bir dert vurmasan bir dert.. icin icini yiyordur simdi senin.. allah sabir versin valla billa..

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

geçmiş olsun abi çok üzüldüm duruma ama sen en doğru olanı yapıyorsun "öfkeyle kalkan zararla oturur" haklıyken haksız duruma düşme sakın general_Shame_on_you  tahrik olma kimseden kulağını tıka şu evrede ve tazminat ve mahkeme masraflarını ödet hem zararını karşıla hem de dolaylı yönden rahatlasın malum şahıs...
adalet eliyle monte edeceğin şemsiye açılmasın  

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Gecmis olsun ömur'cüm.
Yasli adamsa yapacak bisey yok.
Kamera kayitlari olmasi buyuk şans.
Takma kafana.

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Hocam çok geçmiş olsun. Gerçekten sabırlıymışsınız ben şimdiye gömmüştüm çıktığı yere! Allah böylelerine fırsat vermesin. Ya park ettiğiniz yerden ya da kendinde sizinki gibi güzel bir araç olmadığından çizmiş, veya psikolojik sorunları var. Ama iyi ki kamera var iyi ki kamera kayıtları var... Onlar olmasa yıllarca düşünürdünüz kim yaptı diye... Acaba sizden önce kaç kişinin arabasını mahvetti? Keşke mahkeme aracınızı adama verdirip size sıfır araç aldırtsa... Sonuç itibariyle sıfır aracıma biri böyle bir şey yapsa, araçtan soğurum bir, sağ taraf komple boyalı olacak 2, kapısını açarken sol tarafa verdiği zarardan sol tarafım boyanacak 3... Lanet bir durum, Allah size sabır versin. İnşAllah aracınızın değerini çok düşürmez.

MuratS2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mucahitduran link' Alıntı:
Hocam çok geçmiş olsun. Gerçekten sabırlıymışsınız ben şimdiye gömmüştüm çıktığı yere! Allah böylelerine fırsat vermesin. Ya park ettiğiniz yerden ya da kendinde sizinki gibi güzel bir araç olmadığından çizmiş, veya psikolojik sorunları var. Ama iyi ki kamera var iyi ki kamera kayıtları var... Onlar olmasa yıllarca düşünürdünüz kim yaptı diye... Acaba sizden önce kaç kişinin arabasını mahvetti? Keşke mahkeme aracınızı adama verdirip size sıfır araç aldırtsa... Sonuç itibariyle sıfır aracıma biri böyle bir şey yapsa, araçtan soğurum bir, sağ taraf komple boyalı olacak 2, kapısını açarken sol tarafa verdiği zarardan sol tarafım boyanacak 3... Lanet bir durum, Allah size sabır versin. İnşAllah aracınızın değerini çok düşürmez.

Gömmek sorun değil mücahit de, adam 65 yaşında ölür zıbarır üstüne kalır.. Öldürmeden okşamanın bir yolunu bulmak lazım :D

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

MuratS link' Alıntı:
Gömmek sorun değil mücahit de, adam 65 yaşında ölür zıbarır üstüne kalır.. Öldürmeden okşamanın bir yolunu bulmak lazım :D

Dövmeden rahatlamaz öyle tipler. :)