Aracıma sürtüp kaçmışlar

mustafasadık

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
az önce farkettim aracım yol kenarında park halindeyken, tahminimce arkasına park etmeye çalışan ...... .....u sürtüp tampnda bir karış beyazımsı boya izi ve tampon yukarı ileir doğru kalkmış sürtüp kaçmış, biryere çarpsam bukadar zoruma gitmez böyle kanı bozuk insanlardan nefret ediyorum bulsam soru bile sormadan aznı burnunu kıracağım..
aracı yeni almıştım geçen hafta aldıgım için sigorta yaptırdım ama kasko yaptırmamıştım, sigorta şifrketi masrafını karşılarmı?

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun. Trafik sigortası bu şekilde oluşan bir hasara ödeme yapmaz. Ödeme yapabilmesi için ortada hasara neden olan bir aracın olması lazım ki hasar giderleri onun sigortasından alınabilsin.

mustafasadık

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bugun yandaki sitenin kameralarına bakmak için gideceğim, izin verirlerse uzaktan gören bi kamera var onunla görme ihtimalim var, amam izin verirlermi alabilrmyim bilmiyorum.
Sağolun

Yusuf ÖNGÜN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.yusufongun.tr.gg
Bizim Eski Astra'ya da bi siyah araç sürtmüştü tampn siyaha dönmüş dükkanın kameralarından bulum çamurluğuna net 30 cm çizik atmıştık..

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bana da bebek te oldu aynısı. istanbul bebekte park ettim. döndüğümde bir karış çizikle karşılaştım. hemde iki araç da rahat çıksın diye paralel park yaparken öyle bir yanaştım ki sol tarafa, sağ kapıdan inmek zorunda kaldım. o kadar içerde durdum. yine de sürtmeden çıkamamış. hadi çıkamadın neden bir not bırakmadın annesi kaşar.:mad:

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bizim Eski Astra'ya da bi siyah araç sürtmüştü tampn siyaha dönmüş dükkanın kameralarından bulum çamurluğuna net 30 cm çizik atmıştık..

kardeş bende seni o 30cm i atarken yakalasaydım, net 30 cm yara bırakırdım.

bunun usulü nedir ben sana diyeyim. o baktığın kameralardan aracı tespit edersin. aracın sahibine ulaşmaya çalışır, ulaşamazsan üzerine not bırakırsın. illaki konuşur halledersin.