Aracıma sürtüp kaçmışlar

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
kardeş bende seni o 30cm i atarken yakalasaydım, net 30 cm yara bırakırdım.

bunun usulü nedir ben sana diyeyim. o baktığın kameralardan aracı tespit edersin. aracın sahibine ulaşmaya çalışır, ulaşamazsan üzerine not bırakırsın. illaki konuşur halledersin.

30 cm yara ile mi :maden:

neyse saka yaptim kizma yaralanmiyalim ... :bir:

iki yanlistan bir dogru olmaz dediginize sonuna kadar katiliyorum, konusmadan 30 cm cizik yanlis olmus bencede :cool:

MURAT_BG_91

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gecmis olsun ayrica izin vermeleri gerekiyo kamera icin ins bi sorun cikarmazlar

opelmi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok geçmiş olsun.

sakin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun.neler hissettiğnizi gayet iyi anlayabiliyorum.bende aracı önü boşken bıraktım, adam kendi gelip rahatça parkediyor, kendi parkettiği rahat yerden çıkarken benim aracın tampona sürtüyor soldan,nasıl becerdiyse.sabah gördm, tabi kim sürttü belli değil, 1 elin parmakları kadar beyazlaşmış bir bölgeydi.tanıdığım bir esnafın dükkanı önünde duruyordu araç, görmüş çiziği, konuştuk sonra da, nasıl becermişse adam diye.kızdığmı ve canımın sıkıldığını farketti sanırım, ben işteyken kendisinde bulunan parlatıcı dediği bir maddeyle silmiş orayı, bir şey kalmamış, ALLAH razı olsun, bana iş kalmadan halletmiş :) sizde bir deneyin isterseniz

CHa.AY

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
dünde aynısı oldu bna ama adam kartını bırakmış dün akşam bıraktım bende aracı.