Aracım su alıyor (tavandan)

decoder

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar aracım tavandan su alıyor bundan 1 ay önce aracı temizledim cıktım eve gittim 1 saat sonra arabaya döndüğünde tavan lambasının kenarında az su vardı ben temizlik esnasında püskürttüğüm camsildir deyip dikkat etmedim ondan sonra defalarca yıkattım gene birşey yoktu dün az kar yağmıştı ve aracın üstü karlı idi bugün c.tesi olduğu için işe saat 10 gibi gelecektim sabah kalktım araca bindiğimde gene tavan lambasının orası ıslaktı elimle sildim ve gördüğüm aracımın tavan lambasının şöfür taraı komple ıslak yani aracım su alıyor nerden olabilir nereleri kontrol etmem gerek
tavanda herhangi bir işlem yapılmadı kablo tesisat veya benzeri bir işlem yapılmadı sadece arka cam krırlmıştı onu değişmiştik 1 sene önce ordan olablir bana göre arka camın ordan alsa tavan lambasına nasıl gelsin ??

66ercan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araç öne dogru egimli park etmişşen olabilir ön cam fitillerinden olabilir

berk_ay87

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tavan çıtalarının arasından sızıyor olabilir. Hani şu tahliye olukları, çürümüştür ve çatlak olabiilir. Kaportacıya göster istersen.

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracın ne ? aynı zamanda stejinmi? ihtmiali söylüyorum ya steyjin ise kızak dibinden contadan alıyor veya çatı anteninden veya sunroof dan

decoder

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

skyrunnerug

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ön camın ust fitilinden geliyor abi su büyük ihtimalle benimkide şöför tarafının ustunden alıyor zaman olunca camla birlikte kaskodan değiştirtcem

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Yeni düzenlemede profil bilgilerinde bazı bilgiler iptal edilmiş. Eski görünüm olsaydı arkadışımızın profilinde arabasının opel astra hb club 1,4 olduğunu görürdük :D.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Ben tam mesajı yazarken görünüm değişti :) :)

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
ön camın ust fitilinden geliyor abi su büyük ihtimalle benimkide şöför tarafının ustunden alıyor zaman olunca camla birlikte kaskodan değiştirtcem
evet camın fıtılınden alabılır kaskonuz varsa camcıya gıdın ucretsız orjınalınıyle degıstırın fıtıllde camla degısıyor zaten sıkıntıdan kurtulursunuz kaskonuz yoksada camı kırmadan sokebılırlerse ılacla yapıstırdıt tekrardan;)