Aracım marşı geç alıyorrr!!

senturkilhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bugün benzin pompasını değiştirdim Bosch marka taktırdım ilk çalıştırmada geç aldı önemsemedim daha sonra kullandım biraz benzindede kullandım ama hala geç Marş alıyor çeyrek depo benzin var nedeni nedir sizce

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
gm al

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hocam gm benzin pompasi yanilmiyorsam 650 tl fiyat cektiler yetkili serviste.ve servis bile bosch taktiklarini soyledi.simdi orjinal boshc taktirdiginizdan emin olun bir sekilde sonra benzin pompasinda yamuk yumuk bir horrum var motora benzinin gittigi o hortumu iyice inceleyin kucuk bir delik yirtik varsa gm ile degistirin 40 tl fiyati olmali kolay gelsin

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

enginugurlu58

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hocam aynı sorun bendede vardı. İlk yapan usta filtreyi ters takmış. İkinci olarakta hortum yırtılmış ancak usta bunları farketmemişti. Sağolsun ikinci ustam bunları farkedip sorunları 80 tl ye halletmişti.

ASUS_T00J cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

yalcin36

Kayıtlı Kullanıcı
48-Muğla
Siteyi ziyaret et
depo içindeki siyah S seklınde o hortum benim başıma çok dert açtı :( o hortum yüzünden çogu yetkili servis bile bilemedi haybeden birçok param ve zamanım gitti..., bu yüzden yeni benzin pompası aldım 2 kere ,rolanti ayarlayıcısı ve motor sıcaklık sönsörü rü değişti sonuç aynıydı bir özel serviste o siyah hortum değişince araba ilk marşta çalışmaya başladı Allaha şükür çok çektik çok...