aracım farcamı nedeni ile muayeneden geçmedi.

kahramantürk55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slm arkadaşlar dün arabayı muayeneye götürdük lakin ön farcamının çatlak olması nedeni ile muayeneden geçiremedik.bu far camı tek olarak satılırmı yada elinde olan bi arkadaş varmı,şimdiden teşklr.bu arada sol far camı,,,

opelciyim58

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet cıkmacılara gidersen bulabilirsin sendeki camı alır aracına takarlar vectra a ların sıfır far camı var ama b lerin varmı bilmiyorum..

cetto

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ne enteresan bu muayeneciler ya, geçen hafta benim kayınpeder çatlak ön camla geçti muayeneden. Hafif kusur yazmışlar sadece. Bir taraftan bu var, bir taraftan da arkadaş far camındaki çatlak yüzünden sınıfta kalmış.

Kolay gelsin Kahraman hocam, umarım ucuz yollu halledersin işini.

zanoylu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hafif kusurlar aracın muayene alamamasına nedenmiki.

corsa cdti

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ne enteresan bu muayeneciler ya, geçen hafta benim kayınpeder çatlak ön camla geçti muayeneden. Hafif kusur yazmışlar sadece. Bir taraftan bu var, bir taraftan da arkadaş far camındaki çatlak yüzünden sınıfta kalmış.

Kolay gelsin Kahraman hocam, umarım ucuz yollu halledersin işini.

çatlak araba camının zararı sadece o arabaya kullananadır. ama çatlak far camının zararı karşıdaki arabayı kullananadır.
çatlak camlı farlar genelde ışık hüzmesini bozar ve karşıdaki kullanıcının gözünü alabilir. bu nedenle muayeneden geçirmiyorlar.