Aracı Yatıda Bırakmak

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Aracı Yatıda Bırakmak

GNSpower link' Alıntı:
Valla bana uyar. Dönerken 1 yılda 55 kilo verdim diye bir iki tv programına da çıkarım. (:)
hemen duzeltme yapayim o zaman 100 kilo ile ugurlarim:) eger hormonlarinda sikinti yoksa haşimato gibi bir rahatsizligin yoksa olmayacak bir sey degil.

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

dreamofice link' Alıntı:
hemen duzeltme yapayim o zaman 100 kilo ile ugurlarim:) eger hormonlarinda sikinti yoksa haşimato gibi bir rahatsizligin yoksa olmayacak bir sey degil.

Ühü, oysa ne umutlanmıştım 55 kilo için. :)

Şöyle seneye yazın 78 olsaydım ne iyi olurdu. Hormonlarımdaki tek sıkıntı ara sıra "Yemek.. Yemeekk. Yeeemmmeek.. Yimaaaaağğğhhh" diye bağırmaları. :) Ama kan değerlerim normal.

veysel 44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

dreamofice link' Alıntı:
85 kilodan bir yilda 60 kiloya dusen arkadasim var , sıkı bir diyet ve disiplinli sporla olmayacak sey degil beslenmeye dikkat etmek lazim ben seker beyaz un , asitli icecek abur cubur falan yemem mesela ve haftada 3 gun bir saat kosarim yani kardiyoya ayiririm 4 gunde agirlik calisirim bu sekilde sizde cok rahat kilo veirsiniz aracinizada rahat rahat binersiniz hic olmadi gunde 1 saat tempolu yuruyun ve 1 ay sonra yavas yavas kosmaya baslayin yediginize de dikkat ederseniz kilolardan kurtulursunuz
Hocam ben zaten bu sene mart ayında 82 kg (boyum 180) falandım ama çok büyük bi sıkıntı yaşadım strese girdim 96 kg ulaştım.zaten şu an spor yapıyorum hemde haftanın en az 5 günü hem kardiyo hem ağırlık çalışıyorum kısmetse ilk bahara kadar 80 e düşerim.

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:
Ühü, oysa ne umutlanmıştım 55 kilo için. :)

Şöyle seneye yazın 78 olsaydım ne iyi olurdu. Hormonlarımdaki tek sıkıntı ara sıra "Yemek.. Yemeekk. Yeeemmmeek.. Yimaaaaağğğhhh" diye bağırmaları. :) Ama kan değerlerim normal.
No pain no gain:) baska turlu olmaz bu isler ben istmiyor muyum koca bir steakhouse'u mideme indirip ustune kunefeyle cila yapip waffle ile macerayi sonlandirip yaktigm sigarayla gun batimini seyredeyim ama icimdeki canavari dizginliyorum:) saka bir yana beslenme bir aliskanliktir vucuda ne verrsen onu ister , sporda bir aliskanliktir aksam eve geldigimde ayaklatimi uzatip gobegimi kasimak yerine disari cikip kosuotm ya da salonda 100 kilonun altinda ter atiyorum baska turlu olmuyor maalesef

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bence spor yürüyüş tarzında yapmak yerine basketbol 40 dakika çift pota bir maç yapın zaten o maçla emin olun 1-2 kg kaybedersiniz:) Bisiklet sürmek özellikle kros şeklinde,basketbol bunlar çok çabuk kilo verdirir ve haftada 1 kez yüzerseniz kilo kaybettiğinizde vücudunuzda sarkma olmaz düzenli verirsiniz :)

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

dreamofice link' Alıntı:
No pain no gain:) baska turlu olmaz bu isler ben istmiyor muyum koca bir steakhouse'u mideme indirip ustune kunefeyle cila yapip waffle ile macerayi sonlandirip yaktigm sigarayla gun batimini seyredeyim ama icimdeki canavari dizginliyorum:) saka bir yana beslenme bir aliskanliktir vucuda ne verrsen onu ister , sporda bir aliskanliktir aksam eve geldigimde ayaklatimi uzatip gobegimi kasimak yerine disari cikip kosuotm ya da salonda 100 kilonun altinda ter atiyorum baska turlu olmuyor maalesef

Öyle valla. Spor gerçek bir yaşam biçimi, Tuborg'un eski lisanslı yüzücüsüyüm, o düzen içerisinde gerçekten spordan yemekten aldığımdan fazla keyif alıyordum. Sonra bir sarsıntılı dönem, üstüne bir iki senelik sıkıntı bütün düzeni bozdu. Kilo nitelikli bir yük, hala bu kiloyla günde 30 km yürüyebiliyorum ama bu seferde çalışma düzenim kötü, gece geç vakitte dönüş, iki lokma dahi yemek yedikten sonra çöken yorgunluk başa bela.

Ha tabii bunların hepsi neticede bahane, 1 saat geç yatıp 1 saatte erken kalksam işimi görecek tüm sporu yapabilirim. Ama işte 135 kilonun en büyük dezavantajı burada ortaya çıkıyor, üşeniyorum. (:)

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Lisansli yuzucuye spor tsvsiyelerinde bulunuyorz yarim saattr bastan solesene sunu:)yuzmek en saglikli spor gercekten sifir sakatlanma ihtimalli ve direnc icin en cok ise yarayan beyaz kaslari calistirio ve kardiyonun krali yuzmee devam etsen zatrn kilo derdin kalmaz ben de uzun sure yuzdum fakat kulagimds sorun oldu mantar kapti galiba simdi 1 damla su kacsa iltihaplaniyor:( o yuzden birakmsk zorunda kaldim ama serbest stilde zorlarim seni soyleyeyim:)

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

dreamofice link' Alıntı:
Lisansli yuzucuye spor tsvsiyelerinde bulunuyorz yarim saattr bastan solesene sunu:)yuzmek en saglikli spor gercekten sifir sakatlanma ihtimalli ve direnc icin en cok ise yarayan beyaz kaslari calistirio ve kardiyonun krali yuzmee devam etsen zatrn kilo derdin kalmaz ben de uzun sure yuzdum fakat kulagimds sorun oldu mantar kapti galiba simdi 1 damla su kacsa iltihaplaniyor:( o yuzden birakmsk zorunda kaldim ama serbest stilde zorlarim seni soyleyeyim:)

Benim stilim kelebekti ama serbestte de iyi su sıçratırız beraber valla. (:)

Gerçekten yüzmek gibisi yok, özellikle antremanlarda 8-9 km yüzerdik, ben yorulmaktan ziyade dinlenirdim, öyle bir keyif alıyorum yüzmekten.

Ha sakatlanma ihtimali sıfır değil bu arada 15 yaşındayken Türkiye Şampiyonası'nda çıkışta sırtımı zedeledim, 17 senedir o sakatlıkla yaşıyorum. Hala eşime sırtımı çiğnetiyorum 1-2 ayda bir. (:)

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Kelebek zor gercekten cok stil yuzmek lazim ben cabuk yoruluorm kelebekte , serbest'de 8 9km yuzemesemde 1 saatte 3 km falan yuzuodm ve bir cok sporla ilgilenmeme ragmen insanin demir gibi hissettigi ve endorfinin tavan yaptigi 1. spor yuzme hala cok istiorm ama ulkrmizdeki ssgliksiz bakimsiz havuzlardan kulak mantar kapinca yemiyor artik, bence yuzmeyi birakmak buyuk hata ,devam etmelisin.

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

dreamofice link' Alıntı:
Kelebek zor gercekten cok stil yuzmek lazim ben cabuk yoruluorm kelebekte , serbest'de 8 9km yuzemesemde 1 saatte 3 km falan yuzuodm ve bir cok sporla ilgilenmeme ragmen insanin demir gibi hissettigi ve endorfinin tavan yaptigi 1. spor yuzme hala cok istiorm ama ulkrmizdeki ssgliksiz bakimsiz havuzlardan kulak mantar kapinca yemiyor artik, bence yuzmeyi birakmak buyuk hata ,devam etmelisin.

Dorsemi koltuktan bir kaldırsam. (:)

Dediğin gibi güvenilir iyi bir havuz olmadıktan sonra bu ülkede yüzmek dert. Ama yüzmek hala favorim şu hayatta.