Aracı teslim alıcam nelere dikkat etmem gerekio?

Özer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar herkeze merhabalar öncelikle.. En sonunda aldım astrayı epeydır forumdayım ama aracım yoktu malasef yılsonu ındırım beklerken 6.5 liradan oldum :D hep yılsonu indirim olcak derken fiyatlar arttı :) daha fazla dayanamadım aldım aracı.. Aracı ayın 20sinde teslim alıcam inş. Yalnız bilmek istiyorum aracı teslim alırken nelere dikkat etmeliyim.. Yangın seti vb şeyleri vericeklermi bi acıklarsanız cok sevinirim. Şimdiden teşşekkür ederim

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et
Ynt: Aracı teslim alıcam nelere dikkat etmem gerekio?

ilk yardım setini verirler,alırken lastik basınçlarını kontrol ettir bazen çok yüksek verebiliyorlar,mümkünse karter koruma ve küllük hediyesi iste genelde parayla veriyorlar ama biraz ısrar ederseniz verebilirler.

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sn. Ulas79'unda dediği gibi sigara içmeseniz bile küllüğü istemeyi unutmayın arabaya çok hoş bir görünüm katıyor.

Trafik setini büyük ihtimalle siz söylemeden vereceklerdir yinede kontrol edip vermemişler ise isteyebilirsiniz. (Bana küçük boy yangın tüpüde vermişlerdi)

Karter koruma mevzusuna gelince hediye etmeseler bile o gün yaptırmanızı tavsiye ederim. Ben aracı aldığımda karter korumayı sormuştum satış danışmanı arkadaş kaza anında motorun yere inmesini engelliyor, karter koruma olursa motor kabine kadar gelir, güvenlik amaçlı fabrika çıkışında yok  blahhh deyip beynimi yıkamıştı ben alamamıştım  :)

Aracınızın baştan sona heryerini iyice kontrol edin herhangi bir yerinde hasar çizik vs. varmı diye. Sonradan fark ederseniz %99 siz yapmışsınızdır cevabını alırsınız.

Aracınızın kullanma klavuzunu, opel club kartınızı ve teyp, vs. şifrelerinin bulunduğu kartınızı verip vermediklerini kontrol edin, unutulmuşsa isteyin.

Aracınız hayırlı olsun, Allah kazasız belasız sürüşler nasip etsin.

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Pardon teyp sifresinin bulundugu kart hangisi.

Özer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

MeRt link' Alıntı:
Sn. Ulas79'unda dediği gibi sigara içmeseniz bile küllüğü istemeyi unutmayın arabaya çok hoş bir görünüm katıyor.

Trafik setini büyük ihtimalle siz söylemeden vereceklerdir yinede kontrol edip vermemişler ise isteyebilirsiniz. (Bana küçük boy yangın tüpüde vermişlerdi)

Karter koruma mevzusuna gelince hediye etmeseler bile o gün yaptırmanızı tavsiye ederim. Ben aracı aldığımda karter korumayı sormuştum satış danışmanı arkadaş kaza anında motorun yere inmesini engelliyor, karter koruma olursa motor kabine kadar gelir, güvenlik amaçlı fabrika çıkışında yok  blahhh deyip beynimi yıkamıştı ben alamamıştım  :)

Aracınızın baştan sona heryerini iyice kontrol edin herhangi bir yerinde hasar çizik vs. varmı diye. Sonradan fark ederseniz %99 siz yapmışsınızdır cevabını alırsınız.

Aracınızın kullanma klavuzunu, opel club kartınızı ve teyp, vs. şifrelerinin bulunduğu kartınızı verip vermediklerini kontrol edin, unutulmuşsa isteyin.

Aracınız hayırlı olsun, Allah kazasız belasız sürüşler nasip etsin.

Teşşekkürler :).. İnş küllük setini hediye verirler ki vermeleri lazım die düşünüyorum..

vehicle_dynamics

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Stop lambaları, debriyaj pedalı sesi, 3.stop lambası contasını da kontrol edin.
Ön camın sol alt köşesine en yakın höporlör yerine tam oturuyor mu, yoksa arada boşluk var mı diye bakın.Yoksa bu biraz bozuk yollarda zırıldıyor.

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Teşşekkürler  :) .. İnş küllük setini hediye verirler ki vermeleri lazım die düşünüyorum..

Rica ederim.
Küllüğüde sorarsanız 30-35 TL nin hesabını yapmayacaklardır büyük ihtimalle  :)

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bulent_tnt link' Alıntı:
Pardon teyp sifresinin bulundugu kart hangisi.

[img=800x600]http://www.yerlikuyum.com/yukle/dosyalar/16967.jpg[/img]

Bu üçlü birlikte veriliyor araba aldığınızda.

Opel Car Pass yazan kartın arkasında aracınızın radyo/teyp şifresi, seri numarası,güvenlik kodu ve anahtar kodu gibi şifreleri bulunuyor kısacası çok önemli bir kağıt parçası  :)

Güvenlik amaçlı arka yüzünün resmini eklemedim bilginize.

tomacco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bende car pass yok.ne olucak şimdi?

Romeo1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bende de car pass yok