araç teslim alma

huseyin20

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
herkese selamlar. hayırlısıyla yeni astra hb sport araç aldım. ve hafta sonu aracımı teslim alacağım. teslim alırken konttrol etmem gerekenler, yapmam gerekenler hakkında tavsiyesi olanlar var mı? bayiden alıp çıkınca küçük de olsa karşlaştığınız sorunlar var mı?

UnStabLe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: araç teslim alma

Arabayı almaya ne kadar kalabalık gidersen o kadar iyi olur çizik vuruk vs varmı baksın herkez 4 gözle  ;D
Trafik seti +İlk yardım çantası
Stepne
ister veya alırsan Tiryaki seti
Kauçuk normal + halı paspas
Aracın faturası kullanım klavuzu vs belgeleri almayı unutma
Opel clup kart belki alabilirsin
sen heyecandan hepsini unutursun da bize boşuna yazdırıyosun burda  005hihih 005hihih

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

aracı alacağınız bayiide tanıdığınız birileri yoksa yanınızda kaportacı götürün...

huseyin20

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

UnStabLe link' Alıntı:
Arabayı almaya ne kadar kalabalık gidersen o kadar iyi olur çizik vuruk vs varmı baksın herkez 4 gözle  ;D
Trafik seti +İlk yardım çantası
Stepne
ister veya alırsan Tiryaki seti
Kauçuk normal + halı paspas
Aracın faturası kullanım klavuzu vs belgeleri almayı unutma
Opel clup kart belki alabilirsin
sen heyecandan hepsini unutursun da bize boşuna yazdırıyosun burda  005hihih 005hihih

valla büyük ihtimalle unuturum..onun için en iyisi yazmak tek tek:D:D:D

mustafa4862

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hocam ilk önce arabınızı hele bir almaya gidin de makum devir kötü....

huseyin20

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mustafa4862 link' Alıntı:
hocam ilk önce arabınızı hele bir almaya gidin de makum devir kötü....

işte devir kötü olduğundan insanın kollaması gerekiyor her bir haltı...:D

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

imkanınız varsa kaportacıyla gidin almaya.forumda bu konuda çok sorun yaşayan arkadaşlar vardı.sıfır aracı boyalı çıkan çok kişi var.faturanızı da kesinlikle kontrol edin.eğer bir problem varsa aracı teslim almayın.

UnStabLe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

TEKİN20 link' Alıntı:
valla büyük ihtimalle unuturum..onun için en iyisi yazmak tek tek:D:D:D
Yaz kardeşim ama bence kaportacıyla gitmek pek doğru olmaz Sıfır güven adamlarda bunu hoş karşılamaz sonuç itibariyle servise götüreceksin sorun olacak o kapıda bulacaksın kendini işin onlarla  bitmeyecek kedin bildiğin kadar kontrol et ama illaki güvenmiyorum dersen  dinle arkadaşları ;)

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

UnStabLe link' Alıntı:
Yaz kardeşim ama bence kaportacıyla gitmek pek doğru olmaz Sıfır güven adamlarda bunu hoş karşılamaz sonuç itibariyle servise götüreceksin sorun olacak o kapıda bulacaksın kendini işin onlarla  bitmeyecek kedin bildiğin kadar kontrol et ama illaki güvenmiyorum dersen  dinle arkadaşları ;)

Tam tersini düşünüyorsunuz...

Böyle bir durumda eğer satıcı kusursuz ürün veriyorsa haklı bir gurur yaşaması gerekiyor!! şayet ben satıcı olsam, eğer sattığım ürüne güveniyorsam, alıcı kontrol ettiğinde mutluluk duyarım, bilinçli bir kullanıcı olduğu için o kişiyi tebrik eder, kusursuz ürün sattığıma göre diğer satıcılardan farkımı ortaya koyduğu için de bir de teşekkrür ederim...

2. el araç ilan sitelerinde sık kullanılan bir cümle vardır  ''İstenilen yere gösterilebilir'' şeklinde... Bu cümle -genel olarak- kişinin sattığı ürüne güvendiğini ve kontrol ettirilmesinden memnun olacağını belirtir.

Ben kaportacıyla gidilmesi taraftarıyım şahsen, sonradan ayıplı mal ile sorun yaşayacağıma baştan sorunsuz ürün ile servisle papaz olmayı yeğlerim...

UnStabLe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

servisle papaz olmayı yeğlerim Bahsettiğim tam da bu aslında ben kötü olmasın yine gidecek o kapıya dedim yoksa sizin dediğiniz elbette çok mantıklı belki benden deneyimlisiniz anlatmaya çalıştığım kötü olmasın servisle kaportacı götürürsede belli etmeden ada inceler orda yakını gibi yine sorunu olmaz bence böyle